Stoły i ławy z żywicą Woodly

( ilość produktów: 8 )

Stoły i ławy z żywicą Woodly to kolekcja pięknych, wręcz zapierających dech w piersiach stołów i ław kawowych wykonanych z żywicy epoksydowej i naturalnego drewna. Na kolekcję Woodly składają się drewniane stoliki kawowe do salonu oraz stoły zalane żywicą epoksydową w wielu różnych kolorach do wyboru. Stoły i stoliki kawowe z żywicy epoksydowej Woodly to meble z widocznymi sękami i usłojeniem drewna, które budzą zachwyt i mają swoją historię. Będą doskonałą propozycją szczególnie dla miłośników mebli unikatowych, a więc mebli jedynych w swoim rodzaju.

  stolik kawowy z niebieską żywicą

  Prawdziwe piękno stołów z żywicy i drewna

  Obok żywicznych stolików i stołów Woodly trudno przejść obojętnie. Można śmiało powiedzieć, że zapierają one dech w  piersiach. To meble z wyraźnymi i widocznymi sękami oraz słojami drewna.

  Do jakich wnętrz pasują ławy z żywicy? 

  Stoliki kawowe oraz stoły z żywicy epoksydowej i drewna pasują do wnętrz w niemal wszystkich stylach. Z uwagi na wykorzystanie naturalnych surowców w postaci litego drewna, stół z żywicą będzie wspaniałą ozdobą wnętrz skandynawskich, które tak bardzo miłują lite drewno i naturę. Piękne drewniane stoły i ławy z żywicą i drewnem będą również świetnym uzupełnieniem wnętrz w stylu klasycznym, loftowym, industrialnym i nowoczesnym. Jak to możliwe?

  drewniana ława kawowa z czarną żywicą

  Personalizowane stoły z żywicą

  Stoły i stoliki z żywicą Woodly to meble personalizowane. Oznacza to, że klienci zdecydowani je kupić, mają bardzo duże pole do popisu, jeśli chodzi o ostateczny wygląd swojego wymarzonego mebla. Klient wybiera nie tylko gatunek drewna i kolor żywicy, z której powstanie blat stołu bądź ławy, ale również decyduje o tym czy blat zostanie zaimpregnowany lakierem czy olejem oraz czy będzie miał efekt połysku czy efekt matowy. Klient zdecyduje również o dokładnych wymiarach mebla, kształcie i kolorze nóg oraz materiale, z którego zostaną wykonane (metal, drewno).

  Stoliki i stoły z żywicą robią wrażenie 

  Kolekcja Woodly to przepiękne stoliki kawowe do salonu, ekskluzywne ławy do pokoju młodzieżowego oraz zapierające dech w piersiach stoły jadalniane. Będą również świetną wizytówką w biurze czy domowym gabinecie. Goście odwiedzający Twój dom czy biuro nie będą mogli oderwać od nich wzroku. To stoły, które robią duże wrażenie. 

  okrągłe stoliki z żywicą epoksydową niebieską i orzechem włoskim

  Wykonanie na najwyższym poziomie 

  Drewniane stoły i ławy kawowe z żywicą Woodly powstają z dbałością o każdy detal. Do ich wykonania stosuje się materiały najwyższej jakości, w tym naturalne drewno lite. Tak jak już wspominaliśmy, sam zdecydujesz o tym, z jakiego gatunku drewna powstanie Twój wymarzony mebel. Do wyboru masz m.in. drewno dębowe, jesionowe, drewno z czereśni i orzecha włoskiego. Jeśli chodzi o kolor żywicy, to również nie ma żadnych ograniczeń - wybierzesz ją sam. Dzięki temu właśnie stoły i stoliki Woodly są niepowtarzalne i co ważne to meble bardzo solidne, a więc meble na lata. 

  Stoły z żywicą to rękodzieło 

  Wszystkie stoliki i stoły z żywicą epoksydową z kolekcji Woodly są rękodziełami z prawdziwego zdarzenia. Dzięki temu każdy z nich jest wyjątkowy i unikatowy. Bo chociaż opierają się na tym samym projekcie, to nigdy nie będą identyczne. 

  pixel