Kontenerki i stoliki nocne

( ilość produktów: 31 )

Małe meble, ale jakże praktyczne

Szafki nocne i kontenerki są doskonałym przykładem tego, że małe wcale nie znaczy gorsze. Te oba rodzaje mebli podnoszą nasz komfort i ułatwiają codzienne życie. Któż z nas nie lubi mieć wszystkiego pod ręką? Dzięki szafce nocnej Twoje dziecko nie będzie musiało wstawać z łóżka, by odłożyć okulary, książkę czy zegarek, gdyż każda potrzebna rzecz będzie na wyciągnięcie ręki.

  Stolik nocny Story do pokoju dziecięcego

  Komfortowy odpoczynek

  Mała szafka nocna z szufladami to świetne miejsce na pamiętniki, szkicowniki czy notesy. W pojemnych szufladach można też schować ciekawe gadżety, ulubione książki, krzyżówki, smakołyki, a nawet bieliznę. To za co najbardziej jednak cenimy szafki nocne, znajduje się w górnej ich części. Mowa oczywiście o blacie, na którym możesz postawić kubek z ciepłym mlekiem, lampkę nocną okulary, telefon czy budzik. 

  Kontenerek Mirum do biurka dziecięcego

  Wielozadaniowe kontenerki 

  Niewiele jest mebli tak uniwersalnych jak kontenerki. Niewielkie, lekkie, niezwykle ustawne, a przy tym oferują naprawdę sporo miejsca do przechowywania. W pokoju dziecięcym doskonale sprawdzą się na zabawki, książki, pomoce naukowe czy materiały plastyczne. Szczególnie ciekawą propozycją są kontenerki na kółkach z szulfadami, które można z łatwością przesunąć w inne miejsce. Dzieci je uwielbiają, ponieważ same doskonale dają sobie z nimi radę. Ten rodzaj mebla może być świetnym uzupełnieniem nowoczesnego biurka dziecięcego, szafy czy regału. 

  Po co wstawać po rzecz, która może być na wyciągnięcie ręki? 

  pixel