Fotele z funkcją relaks

( ilość produktów: 21 )

Uwielbiasz czytać książkę lub oglądać telewizję w swoim fotelu? Marzysz jednak o tym, aby kiedy zaśniesz, w tym fotelu czuć się jak w łóżku? Umożliwi Ci to fotel z relaksem. W naszym sklepie meblowym Resmar.pl znajdziesz różne modele foteli z relaksem. Dzięki temu dobierzesz je idealnie do siebie i swoich wnętrz.  

  fotel z funkcją relaks elektryczną

  Zalety fotela z funkcją relax

  Fotel z funkcją relax to synonim niezwykłej wygody oraz luksusu pod każdym względem. Wystarczy, że raz usiądziesz na nim, a już nigdy więcej nie wrócisz do zwykłego fotela. 

  Fotel rozkładany do pozycji leżącej

  Czym właściwie są fotele z funkcją relaks? To tzw. fotele relaksacyjne. Umożliwiają one prostą i szybką zmianę pozycji z siedzącej na leżącą. Rozwiązanie to jest więc idealne dla osób, które cenią zarówno wygodę, jak i funkcjonalność. 

  Nowoczesny fotel wypoczynkowy z funkcją relaks doskonale zastąpi Twój stary, zwyczajny fotel. 

  Fotel z funkcją relaks będzie idealny dla każdego. Bo kto z nas nie lubi poleniuchować? Fotel z relaksem będzie idealny podczas czytania książki, oglądania telewizji. Będzie też idealny do ucięcia sobie w nim drzemki. Sprawdzi się w każdym domowym zaciszu. 

  Wśród naszych produktów, znajdziecie fotele z funkcją relaks w wielu różnych kolorach do wyboru. Dostępne są meble o klasycznych, jak i futurystycznych kształtach, dlatego bez problemu dopasujesz fotel do stylu, który panuje w Twoim salonie.

  Fotele z funkcją relaks to bardzo funkcjonalne meble.  Powstały one z myślą o komfortowym, niezwykle wygodnym wypoczynku. Będą świetnie prezentować się w pomieszczeniach takich jak salon, sypialnia, a nawet w domowym gabinecie. Pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu. 

  Fotel z relaksem 

  Odpowiednia pozycja półleżąca pozwoli Państwu na odciążenie kręgosłupa, jak również nóg, kiedy podłożymy pod nie podnóżek. Miękki zagłówek pozwoli na pełne odprężenie ciała. Fotele tego typu pozwalają na zmianę kąta nachylenia oparcia oraz podnóżka, a tym samym przyjęcie pożądanej pozycji. Wysoki zagłówek, miękkie wypełnienie, masywne podłokietniki oraz głębokie siedzisko to tylko dodatkowe elementy zapewniające jeszcze większy komfort użytkownika.

  fotel skórzany z funkcją relax

  Fotele z podnóżkiem 

  Fotel z funkcją relaks daje możliwość zmiany ustawień oparcia oraz podnóżka. Wśród dostępnych w naszym sklepie modeli znajdziesz również fotele z funkcją relaks z możliwością  obrotu o 360 stopni czy funkcją bujania. 

  Skórzane fotele z funkcją relaks

  Dużą część naszych foteli z funkcją relaks stanowią fotele z tapicerką ze skóry naturalnej. Wyglądają one bardzo ekskluzywnie. Cieszą się też dużą popularnością wśród naszych Klientów. Wpływ na to ma przede wszystkim wysoka jakość tego materiału, w tym odporność na przetarcia i wszelkie pęknięcia. Dużym atutem jest również to, że skóra naturalna bardzo rzadko, wręcz okazjonalnie, wymaga konserwacji. Ta pozwala z kolei na zachowanie idealnego wyglądu mebla na długi czas. 

  W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl znajdziesz również egzemplarze z ekoskóry. Tapicerka ta zostaje poddana szybszemu zużyciu, ponieważ w miejscach najmocniej wyeksploatowanych mogą pojawić się pęknięcia oraz przetarcia.

  Funkcja relaks manualna czy elektryczna

  Zanim zamówisz swój fotel z funkcją relaks, warto zastanowić się nad tym, jaki rodzaj mechanizmu wybrać: elektryczny czy manualny? 

  Mechanizm manualny wymagać będzie użycia siły własnych mięśni. Fotele sterowane elektrycznie są natomiast znacznie łatwiejsze w obsłudze. Oferują znacznie większą swobodę niż fotele sterowane ręcznie. Elektryczny mechanizm pozwala na zatrzymanie fotelu w dowolnej pozycji. Nawet jeśli wstaniemy z fotela, ustawienie mebla nie ulegnie zmianie. Zrób sobie przyjemność i wybierz model idealny dla siebie. 

   

  pixel