Meble łazienkowe

( ilość produktów: 128 )

Eleganckie i funkcjonalne meble łazienkowe

Stylowo i estetycznie urządzona łazienka to prawdziwa oaza dla każdego domownika. Jeżeli dobierzesz funkcjonalne i praktyczne meble, korzystanie z niej będzie naprawdę przyjemne.

Meble łazienkowe powinny tworzyć spójną kompozycję. Każdy element musi by wykonany z solidnego i trwałego materiału. Warto szukać rozwiązań, które będą dostosowane do Twoich potrzeb i preferencji. Odkryj nasze szafy łazienkowe!

zestaw mebli łazienkowych czarny

Lustra, szafki, słupki, blaty — profesjonalne meble łazienkowe

Szukasz niesztampowych zestawów do swojej łazienki? W tej kategorii znajdziesz szereg mebli, które wpiszą się w charakter Twojego wnętrza. Prezentujemy szafy łazienkowe, wersje pod umywalkę, słupki i szafki z lustrem. Nie zabraknie też solidnych blatów i dedykowanych akcesoriów. Sięgnij po eleganckie połączenie drewna z ekskluzywnym połyskliwym frontem i nie tylko! Możesz u nas znaleźć modele w stylu klasycznym, nowoczesnym i rustykalnym.

Szafy i szafki łazienkowe wysokiej jakości 

Meble łazienkowe to meble, które powinny spełnić szereg wymóg. Trzeba pamiętać o tym, że do ich wykonania potrzeba materiałów prawdziwie wysokiej jakości. A to za sprawą specyficznych warunków panujących w tym pomieszczeniu. Mowa m.in. o wilgoci i parze wodnej oraz bezpośrednim narażeniu na kontakt z wodą. Wysokiej jakości meble łazienkowe znajdziecie właśnie u nas. 

Słupki, czyli wąskie i wysokie szafy łazienkowe

W łazienkach świetnie sprawdzają się wysokie słupki łazienkowe. Wewnątrz nich znajdują się najczęściej wewnętrzne regały z półkami. Będą one dobrym miejscem do przechowywania różnego rodzaju akcesoriów przydatnych w łazience. Jakich? 

Szafa łazienkowa sprawdzi się doskonale jako schowek dla ręczników. Będzie też dobrym miejscem do trzymania kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała.

białe meble łazienkowe

Meble łazienkowe wiszące i stojące

W naszej ofercie znajdziecie meble łazienkowe zarówno w wersji podwieszanej, jak również stojącej. Zarówno szafki łazienkowe wiszące, jak i te stojące na wysokich nóżkach, będą świetnym rozwiązaniem w Twojej łazience. Dlaczego? Bo doskonale sprawdzą się podczas sprzątania. Podwieszane meble, jak i te na wysokich nóżkach sprawią, że utrzymanie porządku nie będzie sprawiać żadnych trudności. 

Szafki pod umywalki 

Obowiązkowym elementem jest w każdej łazience umywalka. Szafka pod umywalkę jest nieodłącznym jej elementem. Będzie świetnym miejscem do przechowywania środków czystości i  kosmetyków. Sprawdzi się również jako schowek dla zapasów oraz wszelkich innych akcesoriów używanych w łazience. 

Umywalki i zestawy mebli łazienkowych

W naszej kategorii "Meble łazienkowe" znajdziesz również umywalki dedykowane typowo szafkom pod umywalki. U nas możesz kupić również gotowe zestawy mebli łazienkowych. Dostępne w naszej ofercie są również szafki z umywalkami w zestawie. Szafka z umywalką to bardzo dobra propozycja szczególnie dla osób, które szukają gotowych rozwiązań. Decydując się na zakup szafki z umywalką możesz być pewien, że będą do siebie pasować po każdym względem.

Kolorystyka do wyboru 

Wśród dostępnych w naszej kategorii produktów znajdziesz meble łazienkowe w wielu opcjach kolorystycznych. Największą część z nich stanowią klasyczne białe meble łazienkowe, w tym białe meble do łazienki w połysku. Jeśli jesteś zwolennikiem nieco odważniejszych i oryginalnych aranżacji łazienki, to u nas również znajdziesz meble w takich kolorach. 

pixel