Fotele typu finka na płozach

( ilość produktów: 7 )

Fotele Finka wciąż na topie 

Fotel fiński, potocznie zwany fotelem finka został wymyślony prawie 100 lat temu, a wciąż cieszy się dużą popularnością, zachwycając użytkowników na całym świecie ponadczasowym wzornictwem. Efektowny wygląd doskonale sprawdza się w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach. Fotel finka na drewnianej płozie szczególnie dobrze prezentuje się jednak w skandynawskich wnętrzach. Tapicerowany fotel typu finka z podłokietnikiem mimo upływu wielu lat, przeżywa aktualnie drugą młodość. Modernistyczny design sprawia, że mebel ten wciąż spotykany jest w wielu wnętrzach w Polsce i na całym świecie. Zobacz nasze fotele finka do współczesnych wnętrz.  

    Funkcjonalny fotel wypoczynkowy

    Wyjątkowa estetyka i oryginalny wygląd to nie wszystko. Fotel finka to przede wszystkim wygodny mebel, który może być wspaniałym urozmaiceniem domowej strefy wypoczynkowej. Wysokie oparcie zatroszczy się o Twoje plecy, a wyprofilowane łukowe podłokietniki pozwolą wygodnie oprzeć zmęczone ręce. Odpowiedni kąt nachylenia oparcia ułatwia swobodne oddychanie. Dzięki sprężystej podstawie, fotel dopasowuje się do użytkownika.

    W naszej ofercie znajdziesz fotele typu finka na metalowej oraz drewnianej płozie. Fotel wypoczynkowy finka z tapicerowanym podnóżkiem to komfortowy mebel wypoczynkowy. Rozsiądź się wygodnie i oprzyj zmęczone nogi na dostawianym podnóżku. Fotel finka w ekoskórze jest łatwy w utrzymaniu czystości, a do tego prezentuje się elegancko i nowocześnie. Możesz również wybrać klasyczny fotel typu finka z tapicerowanym siedziskiem obitym przyjemną w dotyku tkaniną. Wybierz swój ulubiony kolor tapicerki. Fotel finka beżowy, brązowy, czarny, a może biały - który kolor najbardziej Ci odpowiada? Wybierz dla siebie idealny fotel do wypoczynku. 

    pixel