Szafki i stojaki z tapicerowanym siedziskiem

( ilość produktów: 7 )

Dobrze wykorzystana przestrzeń przedpokoju

Przedpokój to nie tylko przejście między pomieszczeniami, ale również miejsce powitalne każdego domu. To właśnie w przedpokoju dopinamy ostatni guzik płaszcza, zakładamy buty i przygotowujemy się do wyjścia. Być może i Ty spędzasz w nim sporo czasu, strojąc się lub przeglądając pojemną szafę z różnościami. Dobrze zaaranżowany przedpokój odwdzięczy się wygodą i estetycznym wyglądem, dzięki któremu zrobisz dobre pierwsze wrażenie na wszystkich swoich gościach. Jednym z ważniejszych mebli w przedsionku są praktyczne szafki i stojaki na buty, które świetnie wyeksponują Twoją kolekcję odzieży i pomogą utrzymać porządek.

    Wygodna szafka na obuwie do przedpokoju

    Stojaki na buty z tapicerowanym siedziskiem doskonale sprawdzają się podczas zakładania i zdejmowania butów. Komfortowe siedzisko z eleganckim obiciem tapicerskim pozwala wygodnie usiąść, by w spokoju przygotować się do wyjścia z domu. Takie rozwiązanie szczególnie docenią osoby, które mają problem z kolanami lub kręgosłupem. Funkcjonalny stojak na buty sprawdzi się również w wielu innych sytuacjach. Przynosząc górę zakupów do swojego domu, nieraz potrzeba miejsca, by na chwilę odłożyć zakupione produkty. Półka z siedziskiem przydaje się, gdy chcesz coś na niej położyć, a w przedpokoju często się to zdarza. Dzięki optymalnej wysokości siedziska, nie musisz się schylać do podłogi, by przenieść daną rzecz w inne miejsce. 

    Zainspiruj sąsiadów i gości praktycznymi rozwiązaniami

    Jako że przedpokój jest pomieszczeniem reprezentatywnym, warto zadbać o to, by już na pierwszy rzut oka robił pozytywne wrażenie. Praktyczna szafka do przechowywania butów pomoże osiągnąć ten rezultat, dając poczucie porządku i dobrego zagospodarowania nawet najmniejszej części pomieszczenia. W naszej kolekcji znajdziesz różne modele szafek do przedpokoju, które dzięki modnej kolorystyce i uniwersalnej formie świetnie sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak również nowoczesnych aranżacjach. Praktyczny stojak na buty na drewnianych nogach w kolorze naturalnego dębu doskonale odnajdzie się w loftowych i skandynawskich wnętrzach. Posiadamy również szafki z półkami na buty wykonanymi ze stali chromowanej oraz stojaki na obuwie z nowoczesnym stelażem i półeczkami na buty. Jeżeli szukasz bardziej zamkniętych form, ciekawym rozwiązaniem jest nowoczesna szafka na buty z pojemnymi szufladami i czarnym siedziskiem z ekoskóry oraz szafka do przedpokoju z pojemną zamykaną wnęką i tapicerowanym siedziskiem. Wybierz mebel, który najbardziej Ci się podoba i ciesz się z funkcjonalnego przedpokoju.

    pixel