Skrzynie i kufry na zabawki

( ilość produktów: 3 )

Dzieci to prawdziwi mistrzowie wymyślnych zabaw. Niedoścignione w kreatywności podejmują się coraz to nowych przygód w nieskończonym świecie wyobraźni. Raz jako kierowca wyścigowy, innym razem jako pirat szukający skarbu, a jeszcze innym jako bohater z ulubionej kreskówki. Każdy łowca przygód potrzebuje mieć miejsce, w którym ukryje swoje skarby i wyjątkowo cenne rzeczy. Doskonale nada się do tego pojemna skrzynia na zabawki lub kufer na zabawki. Dla Ciebie to być może kolejny mebel pomagający utrzymać porządek w pokoju dziecięcym, dla Twojego malca to o wiele więcej.

  Skrzynia lub kufer - idealne miejsce na zabawki

  Z pewnością są takie zabawki, którymi Twoje dziecko bawi się najchętniej. Są one co chwilę wyciągane z pudełek i wykorzystywane podczas zabaw. Jeżeli tak jest również w Twoim domu, polecamy skrzynie i kufry na zabawki do pokoju dziecięcego, w których Twój malec będzie mógł przechowywać ulubione zabawki. Te praktyczne schowki wyróżniają się dużą pojemnością, dzięki czemu zmieszczą naprawdę sporo rzeczy. Ponadto kufry i skrzynie dziecięce pozwalają szybko sięgnąć po ulubione zabawki i równie prędko je posprzątać po zakończonej zabawie. 

  Bogaty wybór modeli

  W naszej ofercie znajdziesz skrzynie i kufry w różnych rozmiarach oraz wykonane z różnych materiałów. U nas znajdziesz również pojemniki na zabawki w wielu różnych wzorach i kolorach. Pojemniki na zabawki mogą przybierać różne formy. Najczęściej spotykanymi schowkami na zabawki w pokoju dziecięcym są skrzynie oraz kufry. W pokojach dziecięcych można znaleźć również 

  Kufer na zabawki 

  Kufer na zabawki to najczęściej pojemnik z otwieraną klapą. W naszej ofercie znajdziecie m.in. kufer z klapą otwieraną pionowo (od góry). To kufer z podnośnikiem gazowym i zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem palców. Dzięki temu będzie bezpieczny dla Twojego dziecka. Co więcej, będzie łatwy w obsłudze, a dzięki podnośnikom gazowym, Twoje dziecko będzie w stanie otworzyć go samemu. 


  Kufer na zabawki to także doskonałe rozwiązanie dla rodzin, które chcą mieć porządek w swoim domu. Schowek na zabawki dziecka jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzieci mogą samodzielnie otwierać i zamykać kufer, a także często samodzielnie go nosić. 

  Pojemniki na zabawki tkaninowe

  Niezwykle łatwe w przechowywaniu są skrzynie materiałowe. Gdy nie są używane można je złożyć, by zajmowały jeszcze mniej miejsca. Ich dużym atutem jest to, że są bardzo lekkie, dzięki czemu Twoje dziecko nie będzie miało problemu z ich przenoszeniem. 

  Skrzynie na zabawki

  Wśród naszych produktów, warto zwrócić uwagę również na skrzynie z płyty meblowej, kufry drewniane oraz drewniane skrzynie wyposażone w dwa systemy otwierania: pionowy i poziomy.

  Klasyczne skrzynie na zabawki otwierane są pionowo, od dołu do góry. Dla młodszych dzieci łatwiejszym w obsłudze rozwiązaniem okazuje się jednak skrzynia otwierana poziomo, czyli w formie szuflady. Małemu dziecku łatwiej wysunąć szufladę niż podnieść klapę do góry. Nasze kufry na zabawki wyposażone są w specjalne otwory, pełniące rolę uchwytów, dzięki którym każde dziecko bez trudu będzie mogło sięgnąć po ulubioną zabawkę.  

  Produkt wielofunkcyjny, a więc pojemnik z siedziskiem 

  Wśród naszego asortymentu znajdziecie również kufry i skrzynie na zabawki z płaskimi klapami. Pokrywy te są masywne i płaskie, dzięki czemu mogą pełnić również funkcję siedziska. 

  Zobacz wszystkie meble dziecięce i młodzieżowe >>

  pixel