Półki

( ilość produktów: 50 )

Półki wiszące do biura - niepozorne, a jakże praktyczne

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni w biurze? Półki wiszące to najłatwiejszy sposób na znalezienie dodatkowego miejsca do przechowywania. Dzięki niewielkim gabarytom, półki na ścianę sprawdzają się w każdym wnętrzu, nawet bardzo małym. Półki biurowe pomagają uporządkować książki, dokumenty i różne drobne przedmioty. Jest to również dobry sposób na urozmaicenie surowego wnętrza biurowego i nadanie mu ciekawego charakteru. Za pomocą półek możesz wyeksponować ozdoby, świeże zielone roślinki lub pamiątkowe zdjęcia, nagrody i dyplomy. Zobacz pełną ofertę naszych półek i wybierz swój ulubiony model. 

  Półki na książki i dokumenty - pojemne i praktyczne

  Jak wiadomo w biurze dokumentów i książek nie brakuje, dlatego urządzając swój gabinet należy uwzględnić zapas miejsca do przechowywania. Świetną alternatywą dla dużych mebli są praktyczne wiszące półki, na których możesz położyć najczęściej używane przedmioty. Podłużne półki pomagają uporządkować książki, teczki z dokumentami, segregatory i różne drobne rzeczy, które w razie potrzeby nie dadzą o sobie zapomnieć, ponieważ będą stale w zasięgu wzroku. Co ważne wszędzie tam, gdzie nie mieści się inny mebel, półka biurowa doskonale wypełnia swoje zadanie. Nic dziwnego, że półki wiszące tak często zdobią nasze ściany. 

  Półki wiszące do biura wprowadzą porządek do Twojego miejsca pracy

  Wiszące półki biurowe i ich specjalna moc

  Półki wiszące to niezwykle praktyczne meble, dlatego też spotykamy je w każdym rodzaju pomieszczenia. Choć same w sobie nie posiadają zbyt wielu ozdobnych elementów, ich obecność w pomieszczeniu ma duże znaczenie estetyczne. Dzięki stosunkowo niewielkim gabarytom są one świetnymi łącznikami kompozycyjnymi. Półki wiszące efektownie komponują się z innymi elementami wyposażenia i zgrabnie dopełniają całą aranżację. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych modeli półek różniących się wymiarami, podziałami przegródek, kształtem, kolorem i stylem. I tak np. półka na ścianę z zamykanym schowkiem doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy chcesz aby niektóre rzeczy były wyeksponowane, a inne ukryte. Wisząca półka drewniana z zamykaną szafką pozwoli schować rzeczy osobiste. Wybierz mebel, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

  Półki na ścianę - wytrzymałe i bezpieczne

  Gdy mowa o wiszących meblach, szczególnie ważne jest bezpieczeństwo. Nie chcemy przecież, by konstrukcja zarwała się pod dużym obciążeniem. Dlatego też nasze półki naścienne wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Masz więc pewność, że są nie tylko solidne, ale też bezpieczne. Pamiętaj jednak, że w przypadku półek na książki lub innych ciężkich przedmiotów, trzeba użyć wsporników. Półki montowane na wspornikach sprawdzą się w każdej sytuacji. 

  pixel