Fotele i krzesła do biurek

( ilość produktów: 2 )

Jednym z najczęściej używanych mebli przez nastolatka jest biurko. Młody uczeń spędza przy nim dużo czasu odrabiając lekcje, ucząc się i rozwijając nowe umiejętności. Na stojąco trudno byłoby się skupić, dlatego nieodłącznym elementem każdego biurka jest wygodne siedzisko. Może to być stylowe krzesło biurowe lub młodzieżowy fotel obrotowy  na kółkach. Opcji jest naprawdę sporo. Pamiętaj jednak, że nie każdy mebel do siedzenia nadaje się do pracy przy biurku. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie specjalną ofertę krzeseł i foteli biurowych, które zadbają o komfort młodego ucznia i pomogą utrzymać prawidłową postawę ciała.

  welwetowy fotel młodzieżowy szary

  Krzesła do biurka, czyli wygodnie przez wiele godzin nauki

  Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele czasu dzieci spędzają przed biurkiem i jakie mogą być tego skutki. Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego, że wielogodzinne siedzenie to duże obciążenie dla młodego kręgosłupa. Między innymi dlatego właśnie warto zdecydować się na fotel lub krzesło z ergonomicznym siedziskiem. Będzie ono pomagało dziecku utrzymać prawidłową postawę ciała. Fotel biurowy z ergonomicznym siedziskiem będzie zapobiegał również garbieniu się. O utrzymanie prawidłowej postawy ciała zadbają również specjalne mechanizmy. Przykładowo, regulowany fotel obrotowy z funkcją TILT posiada możliwość regulacji wysokości siedziska, a także kąta oparcia. Funkcja ta pozwala również na blokadę siedziska, pomocną w utrzymaniu poprawnej postawy ciała. Podczas odpoczynku można zwolnić blokadę, aby móc się swobodnie kołysać na krześle. 

  Fotel do komputera dla nastolatka

  Jeżeli Twoje dziecko spędza długi czas przed komputerem, nie wystarczy mu zwykły fotel regulowany. Wybierając fotel młodzieżowy, zwróć uwagę na fotele z regulowanymi podłokietnikami i siedziskiem dopasowanym do rozmiarów użytkownika. Podłokietniki powinny być przedłużeniem blatu biurka, a więc muszą być ustawione dokładnie na jego wysokości.

  W trakcie siedzenia szczególnie narażony jest odcinek lędźwiowy oraz kark. W naszej ofercie znajdziesz ergonomiczne fotele biurowe z poduszką lędźwiową i zagłówkiem wraz z mniejszą poduszką zabezpieczającą kark.

  Poprawne ustawienie siedziska jest kluczowe. Pamiętaj jednak, że posiadając nawet najlepszy fotel do pracy przy komputerze, trzeba co jakiś czas wstać i rozprostować nogi. 

  Młodzieżowe krzesło na nóżkach, czy regulowany fotel z kółkami?

  Zadajesz sobie pytanie co wybrać młodzieżowe krzesło na nóżkach czy regulowany fotel z kółkami? Wybierz model, który najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom. Jeśli cenisz sobie elegancję i piękny, subtelny styl, zdecyduj się na krzesło młodzieżowe na regulowanych nogach. Tapicerowane krzesło w ekoskórze do biurka jest łatwe w utrzymaniu czystości i wytrzymałe. Najlepiej przystosowane do pracy biurowej są jednak fotele regulowane z wysokim oparciem i podłokietnikami, pozwalają one na dłuższą pracę w komfortowych warunkach.

  Zadbaj o komfort swojego dziecka, wybierając fotel lub krzesło młodzieżowe dopasowane do wzrostu Twojego dziecka. Odpowiednio dobrane krzesło do biurka zwiększy efektywność pracy i zadba o prawidłową postawę. 

  Jakie krzesło do biurka dla dziecka? 

  Jeśli chodzi o najmłodszych uczniów to również dla nich mamy kilka wartych uwagi propozycji krzeseł do biurek. Wśród naszych produktów znajdziesz krzesła do biurek z motywami z bajek takich jak np. Kubuś Puchatek czy z postaciami zwierząt jak np. kot. Ponadto fotele do biurek dla dzieci występują w wielu ciekawych kolorach do wyboru. 

  Tym najmłodszym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką i siedzeniem przy biurku, szczególnie polecamy regulowane fotele obrotowe. To m.in. fotele Minnie dla dzieci w wieku 3-14 lat. Takie krzesło do biurka będzie długoletnim towarzyszem Twojego dziecka. Jest to możliwe dzięki regulacji w czterech zakresach. Posiadają one regulację wysokości i głębokości siedziska. Sa wyposażone również w regulację wysokości i kąta pochylenia oparcia. Dużym atutem foteli do biurek Minnie jest zdejmowany pokrowiec na zamek. Dzięki temu obicie możesz w każdej chwili ściągnąć i wyprać, a przez to będzie zawsze wyglądać jak nowe. 

  dziecięcy fotel regulowany

  Idealny fotel młodzieżowy, czyli jaki? 

  W poszukiwaniu foteli młodzieżowych warto zwrócić uwagę na welwetowe fotele młodzieżowe na kółkach. Wyglądają one bardzo stylowo. Występują  zarówno w wersji z podłokietnikami, jak również w wersji bez podłokietników. Ponadto dostępne są one w wielu różnych kolorach. Dzięki temu można je dopasować do wielu różnych aranżacji. 

  pixel