Stoliki

( ilość produktów: 4 )

Praktyczne stoliki dziecięce 

Pomóż swojemu dziecku skupić się na sprawach, które są dla niego najważniejsze, dbając o odpowiednie zorganizowanie codziennej przestrzeni. Dobrze dobrane wyposażenie pokoju pozwoli mu na zabawę, naukę i wypoczynek w sprzyjających warunkach. Stoliki dziecięce z szufladami to nie tylko praktyczny mebel, na którym w prosty sposób poukłada swoje drobiazgi. To także doskonały dodatek do kącika relaksu, w którym Twoje dziecko będzie mogło obejrzeć telewizję lub zagrać w ulubioną grę. 

Wygodna strefa relaksu w dziecięcym pokoju 

W naszej ofercie zgromadziliśmy szafki RTV w jasnych kolorach, które bardzo ładnie wkomponują się w aranżację wnętrza. W pojemnych szufladach znajdzie się miejsce na rozmaite drobiazgi. Schowasz tam nie tylko piloty, płyty i ładowarki, ale także przybory, które nie mieszczą się na biurku. Wnęki na sprzęt RTV możesz wykorzystać zarówno na elektronikę, jak i książki. Stoliki dziecięce to doskonała przestrzeń dla telewizora, ale także dla czarującej aranżacji w postaci bukietu kwiatów lub rodzinnych zdjęć.

Szafka nocna do pokoju młodzieżowego - i nie musisz wstawać z łóżka

Chyba każdy nastolatek lubi czasem się wylegiwać w łóżku. Po pracowitym dniu, wypełnionym nauką oraz innymi dodatkowymi zajęciami i obowiązkami, relaks jest jak najbardziej uzasadniony. W takich chwilach chciałoby się skoczyć na łóżko i już więcej nie wstawać. Tak się składa, że jest taki mebel, dzięki któremu jest to możliwe. Przedstawiamy szafki i stoliki nocne do pokoju młodzieżowego, dzięki którym wszystkie potrzebne możesz mieć pod ręką pod ręką i to bez wychodzenia z łóżka. Odpoczywaj wygodnie i tak jak lubisz.

  Stolik nocny do pokoju nastolatka Qubic

  Szafki nocne młodzieżowe - mały mebel, duży komfort

  Urządzając pokój nastolatka jest trochę jak z sypialnią. Najpierw wygodne łóżko, potem duża szafa na ubrania, biurko i kolejne elementy wyposażenia. Nie warto jednak oceniać użyteczności mebli przez pryzmat ich rozmiaru, bo z praktyki wiemy, że to właśnie z tych małych korzystamy najczęściej. Tak jest również z szafkami i stolikami nocnymi, które towarzyszą nam rano, wieczorem i w nocy, a nieraz nawet w ciągu dnia. Stojąca obok łóżka szafka to doskonałe miejsce na budzik, szklankę wody, telefon czy tablet, po który możesz sięgnąć w dowolnej chwili, bez żadnego wysiłku. Jeżeli Twoje dziecko lubi czytać do poduszki, warto zainwestować w praktyczny stolik nocny z szufladami. Jest to świetne miejsce, by postawić lampkę, odłożyć książkę czy laptop. Oglądając ulubione filmy i seriale dobrze mieć miejsce na prowiant. Szafka nocna idealnie się spisze jako stolik na przekąski i napoje w czasie wieczorów filmowych. Rozłóż się wygodnie i poczuj się jak król!

  Młodzieżowy stolik nocny z szufladą to świetne miejsce na książkę, pamiętnik, lekarstwa, telefon czy okulary

  Szafki nocne i nakastliki do pokoju nastolatka - wybierz swój ulubiony model

  W naszej ofercie znajdują się szafki i stoliki nocne, nakasliki w różnym stylu i rozmiarze. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni model do swojego wnętrza. Meble różnią się także wyposażeniem. Znajdziesz tu zarówno stoliki nocne z pojedynczą szufladą, młodzieżowe szafki nocne w nowoczesnym stylu z szufladą i zamykaną półką oraz modele z otwartymi półkami. W odróżnieniu do zwykłych stolików i konsolek, szafki nocne posiadają pojemne schowki, które doskonale sprawdzą się do przechowywania rzeczy, które warto mieć w pobliżu łóżka. Mogą to być ulubione książki, szkicowniki, ciekawe gadżety, a nawet bielizna. Te drobne meble uczynią Twój czas relaksu jeszcze przyjemniejszym.

  pixel