Materace i stelaże

( ilość produktów: 97 )
 • Materac dla dzieci

  Dla dzieci

 • Materac lateksowy

  Lateksowe

 • Materac sprężynowy, materac bonellowy

  Sprężynowe i bonellowe

 • Materac termoelastyczny

  Termoelastyczne

 • Materac piankowy

  Piankowe

 • Materac nawierzchniowy

  Nawierzchniowe

 • Stelaż do łóżka pod materac

  Stelaże

Odpowiednio dobrany materac do sypialni może w znacznym stopniu pozytywne wpłynąć na jakość i komfort snu, warto więc jego zakupowi poświęcić więcej uwagi. Nowoczesne materace produkowane są z różnych materiałów, co sprawia, że mają Państwo do wyboru materace kieszeniowe, kokosowe, lateksowe czy piankowe. W naszym sklepie ponadto oferujemy ich różne stopnie elastyczności, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie odpowiedni dla siebie materac, który spełni wszystkie jego potrzeby i będzie dostosowany do indywidualnych preferencji. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele wysokoelastyczne i antyalergiczne. W asortymencie dostępne są materace w wielu rozmiarach i kolorach. Ponadto proponujemy wybór rodzajów pokrowców, które ułatwiają użytkowanie i pielęgnację, a także materace nawierzchniowe.

Materac a komfort snu

Wyborowi właściwego materaca należy poświęcić więcej czasu i uwagi, ponieważ to on przede wszystkim wpływa na jakość snu, komfort i pozytywny efekt dla organizmu. Odpowiedni materac zapewni nie tylko wygodę odpoczynku, ale także odpowiednie ułożenie i podparcie na kręgosłupa. Dobrze dobrany dopasowuje się do ciała użytkownika, sprawi, że kręgosłup będzie przybierał naturalne krzywizny, a po nocy nie rozpoczną Państwo dnia z bólem stawów. Dlatego warto wybrać materac nie kierując się swoimi przyzwyczajeniami, ale dopasować go do swojej wagi ciała, wzrostu, a także rozmiaru łóżka. W przypadku chorób kręgosłupa należy przed wyborem skonsultować się ze swoim lekarzem, który doradzi odpowiedni materac o właściwościach rehabilitacyjnych.

Wypełnienie materacy

W naszym sklepie znajdą Państwo materace wykonane z różnych materiałów. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości, więc warto zastanowić się, który z nich będzie najbardziej odpowiadał preferencjom i potrzebom. Materace kieszeniowe tworzą wiele punktów podparcia dla kręgosłupa, dzięki czemu są elastyczne, bardzo dobrze dopasowują się do ciała i zapewniają komfort snu. Modele wykonane z lateksu polecane są dla alergików - zapewniają wysoką wygodę i higienę snu, są antybakteryjne, trwałe i uniwersalne. Dla osób szukających materaców o długiej żywotności polecamy także modele piankowe. Pod wpływem ciepła dostosowują się do ciała użytkownika, a w ciągu dnia powracają do pierwotnej formy, dodatkowo są odporne na odkształcenia. Zapewniają dobrą wentylację i są higieniczne, jako że zmniejszają pocenie w czasie snu. 

Materace nawierzchniowe

Oferowane przez nas materace są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i posłużą Państwu lata, warto jednak zainteresować się także naszą ofertą materacy nawierzchniowych. Mogą one pełnić rolę dodatkowego zabezpieczenia materaca właściwego i pomagać w utrzymaniu jego higieny. Są hipoalergiczne. Dołączone do nich pokrowce posiadają na rogach gumy, które umożliwiają zamocowane ich do materaca i zabezpieczenia w ten sposób przed przesuwaniem się w czasie snu. Są one proste w nakładaniu i ściąganiu, a do tego łatwe do zachowania czystości - w razie potrzeby pokrowiec można zdjąć i wyprać. Materace nawierzchniowe sprawdzą się jednak nie tylko przy łóżkach sypialnianych. W przypadku małych metraży, w których brakuje na nie miejsca, takie materace mogą służyć także podniesieniu komfortu przy korzystaniu z niewygodnego tapczanu czy wersalki. Dzięki temu, że da się je zwinąć, będą także dobrą opcją w podróży, w czasie której liczymy na komfort snu, a nie jesteśmy pewni jakości posłań. Osobom cierpiącym na alergię, a przez to szczególnie dbającym o higienę, polecamy zapoznać się z oferowanymi przez nas ochraniaczami na materace. Są one wodoodporne, nadają się prania w wysokich temperaturach, a szeroki wybór rozmiarów sprawia, że można je swobodnie dostosować do łóżek swoich i dzieci.

 

pixel