Ławki ogrodowe

( ilość produktów: 6 )

 

  drewniana ławka ogrodowa z oparciem

  Marzysz o porannej kawie w ogrodzie, którą wypijesz w towarzystwie promieni słońca? Myślisz o takiej właśnie chwili, podczas której zapomnisz o wszystkim i oddasz się całkowitemu relaksowi? Zrealizować to marzenie pomoże Ci z pewnością ławka ogrodowa z oparciem, która uprzyjemni każdą chwilę spędzoną na świeżym powietrzu. Duży wybór ławek ogrodowych znajdziesz w naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl. 

  Ławki drewniane do ogrodu

  Wśród oferowanych przez nas mebli ogrodowych znajdziesz bardzo solidne i trwałe ławki drewniane z metalowym stelażem. To ławki nierdzewne. Dostępne w naszej ofercie ławki to głównie meble z bardzo trwałego drewna olchowego. Są masywne i bardzo solidne, dzięki czemu możesz być pewien, że posłużą przez wiele lat. Drewniane meble ogrodowe dostępne są oczywiście w kilku kolorach do wyboru. 

  Ławka z technorattanu

  Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również zestawy z ławkami z technorattanu w zestawie z poduchami ze ściąganym pokrowcem. 

  Ławki ogrodowe z oparciem i bez oparcia, ławki z podłokietnikami i bez podłokietników, ławki proste i eleganckie z fikuśnymi nóżkami i podłokietnikami. Meble ogrodowe sprawdzą się zarówno na balkonie, tarasie, w ogrodzie jak i altanie. Będą zawsze mile widziane na świeżym powietrzu. 

  pixel