Szafki i stoliki nocne

( ilość produktów: 83 )

 

jest miejscem przeznaczonym do odpoczynku. Każdy element znajdujący się w tym pomieszczeniu powinien sprzyjać relaksowi. Po długim dniu pracy i codziennych obowiązkach dobrze jest położyć się na miękkim łóżku, by chwilę później spokojnie zasnąć. Mimo wszystko sypialnia to nie tylko wygodne łóżko, ale również inne elementy, które dbają o harmonijny i elegancki wygląd tego pomieszczenia. Funkcjonalne meble do sypialni pomogą wieczorem dobrze zakończyć dzień, by rano rozpocząć nowy z jeszcze większym zapasem sił.

Jednym z ważniejszych mebli sypialnianych jest praktyczna szafka nocna, która ustawiona obok łóżka, służy na wiele sposobów. Wielu z nas lubi wieczorną porą usiąść na łóżku przy świetle lampki i poczytać dobrą książkę lub gazetę przed snem. W takiej sytuacji dobrze mieć przy sobie stylowy stolik nocny, który posłuży podręcznym blatem. Można na nim postawić zarówno szklankę z wodą, telefon, książkę, jak również stojącą lampkę do sypialni. Podręczna szafka nocna to niezwykle praktyczny mebel, który zadba o to, by wszystko czego potrzebujesz było na wyciągnięcie ręki. U nas znajdziesz wiele modeli szafek i stolików nocnych różniących się wyglądem, rozmiarem, kolorem, wyposażeniem i stylem. Tak bogaty wybór pomoże Ci w znalezieniu mebla, który perfekcyjnie dopełni wnętrze Twojej sypialni

Symetryczny układ mebli do sypialni

Dwie szafki nocne to rozwiązanie praktyczne i estetyczne. Dwa takie same meble stojące po dwóch stronach łóżka sprawiają, że wnętrze wygląda na harmonijne i uporządkowane. Zastosowanie kompozycji symetrycznej w sypialni to również większa wygoda. Każdy użytkownik ma swoją przestrzeń z potrzebnymi rzeczami takimi jak: oddzielna lampka nocna, blat stolika nocnego, na którym można położyć książkę, telefon lub okulary, a także schowki, w których przechowasz podręczne przedmioty. 

Praktyczny stolik nocny zawsze przy Tobie 

Stolik nocny mimo swoich niewielkich rozmiarów, to bardzo funkcjonalny mebel, który nie tylko świetnie dopełnia wygląd sypialni, ale także jest bardzo pomocny w wielu sytuacjach. Stolik nocny z wysuwaną szufladą i przestronnymi półkami pomoże Ci zagospodarować przestrzeń blisko łóżka. Jeśli zechcesz po coś sięgnąć, będziesz mógł to zrobić i to bez wstawania z łóżka, gdyż wszystko będzie blisko Ciebie. W podręcznej szufladzie możesz schować kosmetyki, ładowarkę do telefonu oraz aktualnie czytane książki. Na szczególną uwagę zasługują eleganckie drewniane meble sypialniane. Wprowadzają one do pomieszczenia przytulny nastrój, sprzyjający odpoczynkowi. Drewniana szafka nocna ociepli optycznie wnętrze i doskonale zaprezentuje się w wielu aranżacjach w różnym stylu. Biała szafka nocna rozjaśni wizualnie pomieszczenie. Z kolei tapicerowana szafka nocna w kolorze szarym świetnie odnajdzie się w nowoczesnych i loftowych aranżacjach. Ciekawym rozwiązaniem jest także drewniany stolik nocny na kółkach, który w razie potrzeby można bez trudu przesunąć w inne miejsce pokoju.    

pixel