Pufy i inne siedziska

( ilość produktów: 1 )

Pufa - wielozadaniowy mebel dziecięcy

Szukasz wygodnego siedziska do pokoju dziecięcego, które sprawdzi się w każdej sytuacji? Mamy dla Ciebie coś znacznie lepszego niż nawet najwygodniejszy fotel wypoczynkowy. Wielofunkcyjne pufy dziecięce to meble wprost stworzone do pokoju dziecka. Są one idealnym miejscem do zabaw oraz spotkań ze znajomymi. Co ważne można je postawić niemal w każdym kącie, gdyż nie zajmują wiele miejsca. Dzieci uwielbiają pufy również dlatego, że są lekkie i bez trudu same mogą je przestawić w inne miejsce i to bez pomocy dorosłych. Zobacz naszą pełną ofertę. Posiadamy wiele modeli puf do pokoju dziecięcego, począwszy od tapicerowanej pufy na nóżkach, po płaskie lub okrągłe pufy z wbudowanym pojemnikiem na różne drobiazgi. 

  Miękka żółta pufa do pokoju dziecięcego Rest

  Kolorowe pufy dziecięce

  Myśląc o meblach do pokoju dziecięcego w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na funkcjonalność, potem bezpieczeństwo i estetykę. A jednak robimy wszystko, by pokój naszych malców był ciepły, przytulny i pełen żywych kolorów. Praktyczna pufa z miękkim siedziskiem doskonale wpisuje się we wszystkie te kryteria, będąc zarówno komfortowym meblem wypoczynkowym, jak również oryginalnym elementem dekoracyjnym wnętrza. Pufy dziecięce tapicerowane tkaniną wyróżniają się ciekawym wzorem i kolorystyką, która świetnie wpisuje się w radosny charakter strefy zabaw. Możesz być pewien, że pufa siedzisko dostarczy Twojemu dziecku wiele radości, a pomieszczenie zyska ciekawy design.

  Tapicerowana pufa beżowa Jeff

  Stylowa pufa do małego i dużego pokoju

  Pufy dzięki stosunkowo niewielkim gabarytom doskonale sprawdzają się w małych wnętrzach. Gdy ilość miejsca w pokoju nie pozwala na dodatkowe krzesła i fotele, nieocenione okazują się właśnie pufy. W naszej kolekcji znajdziesz wiele modeli siedzisk typu pufa.

  pixel