Szafy przesuwne

( ilość produktów: 66 )

 

Dlaczego Szafa przesuwna to dobry wybór? 

Chcąc jak najwydajniej zagospodarować przestrzeń swojego mieszkania zapewne szukasz mebli, które nie tylko dobrze wyglądają, ale również są w stanie sprostać wszystkim Twoim wymaganiom. Szafa przesuwna to niezwykle funkcjonalny mebel, który nieraz zaskoczy Cię swoją pojemnością i pomoże w utrzymaniu porządku, tak by każda rzecz miała swoje przyporządkowane miejsce w pokoju.

Szafa przesuwna Livorno do garderoby i sypialni

Szafa przesuwna do niemal każdego wnętrza

Szafa z przesuwanymi drzwiami to niezwykle uniwersalny mebel, który sprawdzi się w każdym wnętrzu niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Poszczególne modele różnią się stylem, układem wzorów i kolorystyką, ale przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich zróżnicowane wyposażenie.

  • Szafa do sypialni powinna być zaopatrzona w obszerne półki, które pomieszczą odzież oraz głębokie szuflady na przykład na bieliznę.
  • Z kolei szafa do garderoby kojarzącą się z elegancją i dobrym gustem, dobrze by posiadała duże lustro zamontowane w jednym z frontów, a także pokaźną przestrzeń z drążkiem na wieszaki. Szafa z lustrem powiększy optycznie wnętrze oraz w prowadzi do niego trochę światła i przytulnego nastroju.      
  • Przesuwna szafa do przedpokoju, jak i szafa na korytarz to również świetny pomysł na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Szerokie półki na kolekcję obuwia oraz wysokie wieszaki na płaszcze i kurtki, które nie muszą być już na widoku to bardzo praktyczne rozwiązania.
  • Nie zapomnij też o swoich pociechach. One również potrzebują miejsca, często nawet więcej niż dorośli. Przesuwna szafa do pokoju dziecka to najlepsze zagospodarowanie miejsca. W pokoju dziecięcym trzeba przecież pomieści także łóżko, biurko i inne meble, a także zabawki, przybory szkolne, stos ubrań oraz wiele innych rzeczy.

Szeroki wybór mebli w różnym stylu

Szafy z przesuwnymi frontami to meble, które wprowadzą do Twojego wnętrza świeżości i pożądanego charakteru. Ponadto pojemna szafa 40 cm głębokości pozwoli Ci schować najróżniejsze rzeczy i uchroni Cię przed bałaganem. Oferujemy meble, które perfekcyjnie dopełnią wnętrza aranżacji w niemal każdym stylu. Szafa biała, czarna, czerwona, czy w kolorze drewna wszystkie znajdziesz u nas. Różnorodna kolorystyka i wzornictwo pomogą Ci wybrać mebel, który trafi w Twój gust.

pixel