Szafki RTV

( ilość produktów: 287 )

 

 • czarna szafka RTV do nowoczesnego salonu

  szafki RTV czarne

 • biała szafka RTV w loftowym stylu

  białe szafki RTV

 • nowoczesna wisząca szafka RTV

  podwieszane szafki RTV

 • szafka RTV z podświetleniem LED

  podświetlane szafki RTV

 • szafka RTV w kolorze szarym

  szare szafki RTV

 • szafka RTV w kolorze szarym

  stojące szafki RTV

 • szafka RTV w kolorze szarym

  szafki RTV na metalowych nogach

Meble RTV dostępne w naszym asortymencie to głównie nowoczesne szafki i stoliki RTV. Większość z nich wykonana jest w uniwersalnym, eleganckim stylu, który będzie pasować do większości wnętrz, a efektowne zdobienia dodatkowo nadają meblom szyku. Ponadto nasze szafki i stoliki są praktyczne - zawierają przydatne półki, szuflady lub oszklone witryny. Wśród naszych klientów szczególną popularnością cieszą się modele wyposażone w kółka, których atutem jest też mobilność. Szeroki wybór w naszym sklepie sprawi, że każdy z Państwa będzie w stanie dobrać odpowiedni dla siebie mebel, niezależnie od tego, czy preferują państwo gustowne drewniane szafki czy oryginalne szklane stoliki. Nasze produkty to idealnie wyważone połączenie funkcji estetycznej z użytkową.

Jak wybrać odpowiednią szafkę

Wybierając szafkę RTV należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszym z nich jest aspekt praktyczny - jakich rozmiarów i ile sprzętu będzie w niej przechowywane. Chociaż potocznie szafkę RTV określa się szafką pod telewizor, to często musi ona pomieścić wiele dodatkowych rzeczy, takich jak piloty, płyty, kable czy sprzęt audio. Warto też zastanowić się, czy w Państwa planach na przyszłość uwzględnia się zmianę wyposażenia. Wtedy wskazane jest dobieranie szafki także z tej perspektywy. Bardzo ważnym aspektem jest również wielkość telewizora - należy upewnić się, że szafka będzie wystarczająco duża i będzie stanowić dla niego stabilny fundament. Również waga sprzętu jest istotna w procesie wybierania właściwego mebla. W przypadku cięższego wyposażenia polecane są drewniane, solidne szafki, które nie będą się odkształcać, a wnętrzu nadadzą luksusowego charakteru. W końcu należy rozważyć wysokość takiej szafki. Zwłaszcza, jeśli posiadają Państwo telewizor stojący, warto dobrać jego podstawę tak, by służyła komfortowemu oglądaniu telewizji.


Estetyka i praktyczność

W naszej ofercie znajdą Państwo zróżnicowanie pod względem rozmiarów, stylu i pakowności szafek. Większość z nich zawiera pojemne półki i szuflady, w których da się z łatwością pomieścić wszystkie drobiazgi pomocne w czerpaniu radości z użytkowania telewizora. W zachowywaniu czystości sprzętu pomagać będą szafki zabudowane, które dodatkowo ukryją przed oczami gości mało estetyczne kable i przedłużacze. Z kolei zachowaniu poczucia lekkości mebla i przestrzeni w pomieszczeniu przysłużą się szafki otwarte, składające się z półek. W ich przypadku konieczne jest jednak zachowanie porządku w sprzęcie. Tym z Państwa, którzy nie czują potrzeby posiadania pojemnej, dużej szafki, nasz sklep proponuje stylowe, lekkie stoliki RTV. Są one niezwykle eleganckie, do każdego wnętrza wprowadzą element nowoczesności i będą stanowiły interesującą bazę dla telewizora. Dostępne są u nas modele zarówno ze szkła białego, jak i czarnego, a także prostokątne i bardziej obłe. Ich duża zaletą jest uniwersalność - wpasują się w każde wnętrze, bez względu na jego kolorystykę czy charakter innych mebli w nim stojących. 

Nasze szafki RTV

Szeroki wybór produktów w naszym sklepie i ich różnorodność sprawi, że nawet najbardziej wymagający z Państwa znajdą odpowiednią dla siebie szafkę czy stolik RTV. Telewizor to często najważniejszy punkt salonu, przy którym nierzadko zbiera się cała rodzina czy goście i warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. W tym celu obok aspektów praktycznych szafek, należy także wziąć pod uwagę ich walory estetyczne. Powinny być one dopasowane przede wszystkim do reszty mebli znajdujących się w pomieszczeniu. W przeciwnym razie stanie się ono niespójne, a sprzyjająca relaksowi harmonia zaburzona. Wielość kolorów płyt i wykończeń naszych szafek ułatwia to zadanie. Ponadto trzeba się zastanowić, czy w wystroju preferują Państwo styl bardziej klasyczny, eklektyczny czy może nowoczesny. W pierwszym przypadku sprawdzą się proste, acz eleganckie szafki drewniane, które nadadzą salonowi przytulności. Bardziej oryginalnym rozwiązaniem są efektowne szafki na nogach. Dla wnętrz współczesnych interesującym rozwiązaniem jest szafka podwieszana, której elegancka forma świetnie się prezentuje, a Państwo zyskują dodatkową przestrzeń pod nią.

pixel