Krzesła regulowane

( ilość produktów: 16 )

Krzesła z regulowanym siedziskiem kojarzymy głównie z pracą biurową. Pozwalają dostosować mebel do własnych potrzeb, dzięki czemu zwiększają wydajność pracy oraz dbają o prawidłową postawę ciała. Dlaczego nie wykorzystać tych zalet w innych pomieszczeniach? W odpowiedzi stworzono komfortowe krzesła regulowane do salonu kuchni i jadalni, które są świetną alternatywą dla klasycznych wersji tego mebla. Bryły te wyróżniają się nowoczesnym designem, elegancją oraz niepowtarzalną wygodą. A Ty jaki model preferujesz? 

  Nowoczesny styl i elegancja

  Krzesła regulowane do salonu i jadalni pod względem wyglądu nie przypominają foteli biurowych, które w pokoju dziennym mogłyby przytłoczyć swoim masywnym rozmiarem. Już na pierwszy rzut oka krzesła salonowe z ruchomym siedziskiem zachwycają swoim wdziękiem i w niczym nie ustępują tradycyjnym meblom.

  Krzesło Obrotowe Parana do salonu i jadalni

  Efektowne tapicerowane siedzisko przymocowane do zgrabnych nóżek wspaniale zdobi wnętrze i stanowi unikalny dodatek wykończenia.

  Krzesło z obrotowym siedziskiem do jadalni doskonale sprawdza się podczas wizyt gości czy też zwykłego spożywania posiłków przy stole. Dzięki funkcji regulacji nie musisz wysuwać krzesła, gdy chcesz odejść od stołu. Wystarczy delikatnie obrócić się na krześle i swobodnie wstać.

  Jeżeli lubisz długo przesiadywać przy stole, zwróć uwagę na regulowane krzesła tapicerowane z podłokietnikami, dzięki którym wygodnie oprzesz ręce.

  pixel