Akcesoria do szaf

( ilość produktów: 18 )

Akcesoria do szaf, czyli dodatki ułatwiające przechowywanie

Duża, pojemna szafa to elementarny mebel w każdym domu. Te największe potrafią pomieścić rzeczy należące do każdego z domowników. Przestronna i funkcjonalna szafa to baza, jednak równie ważne jest to, co w środku. Odpowiednio dobrane wyposażenie pozwoli na lepszą organizację domowych drobiazgów, odzieży czy tekstyliów. Okazuje się, że niektóre rozwiązania są tak praktyczne, że użytkowanie staje się intuicyjne, a utrzymanie porządku — banalnie proste!

Podziel mebel na strefy! Akcesoria do szaf, które warto mieć w swoim domu

Nowoczesne szafy są wyposażone w dodatkowe elementy, które usprawniają przechowywanie. Wśród tych najbardziej pomocnych znajdują się kontenerki z szufladami, do których możesz włożyć bieliznę, biżuterię lub inne drobiazgi. W naszej ofercie są wersje w trzech kolorach — dąb shetland, wariant szary oraz głęboka czerń. Prezentujemy też wygodne oświetlenie ledowe do szaf, dzięki któremu bez trudu znajdziesz to, czego akurat potrzebujesz.

Dobrze jest mieć w domu dużą szafę, w której mieszczą się wszystkie najważniejsze rzeczy. Ale nawet pojemna szafa to nie wszystko. Liczy się odpowiednie wyposażenie. Decydując się na gotowe szafy do salonu lub przedpokoju możemy wybrać model, który nas interesuje. Jednak po pewnym czasie użytkowania zauważamy, które rozwiązania są dla nas praktyczne, a które dla naszego komfortu można by było zmienić. W tym miejscu znajdziesz akcesoria do szaf, które pozwolą Ci zmodyfikować wyposażenie Twojej szafy, tak aby mebel w pełni spełniał Twoje potrzeby. Praktyczne kontenerki z szufladami, dodatkowe wieszaki, organizery czy oświetlenie wewnętrzne szafy sprawią, że użytkowanie będzie proste i intuicyjne, a utrzymanie porządku stanie się jeszcze łatwiejsze.

  Szary kontenerek z szufladami do szafy

  Podział szafy na strefy

  Duże szafy posiadają zróżnicowane wyposażenie i podzielone są na strefy. Wnęka z drążkiem na wieszaki, aby móc zawiesić swoje ubrania, szuflady na bieliznę czy przestronne regały z półkami na ubrania. Im więcej przestrzeni w szafie, tym masz większą swobodę w zaaranżowaniu jej wnętrza po swojemu.

  Nowoczesne szafy do sypialni mają szerokie półki i wysokie wnęki, dzięki czemu z łatwością zmieścisz tam dodatkowe schowki. Jeżeli widzisz, że komora na wieszaki jest zbyt wysoka i nie wykorzystujesz w pełni miejsca, możesz na dole ustawić np. kontener z szufladami. Półki również można podzielić na mniejsze części za sprawą funkcjonalnych organizerów, które pomogą Ci posegregować przedmioty według kategorii, koloru czy po prostu przeznaczenia. Dzięki temu w Twojej szafie zapanuje porządek, a Ty nie stracisz czasu na szukanie różnych rzeczy, gdy będą Ci potrzebne.

  Lampki ledowe oświetlające szafę

  Oświetlenie szafy 

  Być może zdarzyło Ci się szukać czegoś w szafie po omacku, bo było już ciemno, a Ty nie chciałeś świecić ostrego światła. Oświetlenie wnętrza szafy to bardzo praktyczny element wyposażenia, który docenią wszyscy, którzy zaglądają do szafy w godzinach wieczornych lub wcześnie wstają do pracy. Delikatne światło pomoże Ci znaleźć to, czego szukasz, a przy tym nie zbudzi innych domowników, którzy chcą jeszcze pospać.

  Zobacz także inne praktyczne akcesoria do szaf, które mamy w swojej ofercie.

  pixel