Łazienka

( ilość produktów: 326 )

 

 

 • szafki pod umywalkę do łazienki

  Szafki pod umywalki nablatowe i wpuszczane w blat

 • podwieszana szafka łazienkowa z lustrem

  Wiszące szafki z lustrem

 • zestaw mebli do łazienki

  Zestawy mebli łazienkowych

 • umywalki łazienkowe

  Umywalki

 • nowoczesne AGD do łazienki

  AGD do łazienki

 • eleganckie lustra do łazienki

  Lustra łazienkowe

 • szafki do łazienki

  Szafki łazienkowe

 • wysokie szafki do łazienki

  Słupki łazienkowe

 • akcesoria łazienkowe

  Akcesoria do łazienki

 

Elegancka łazienka to niewątpliwie jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym współczesnym domu. To w niej dbasz o swoje ciało i wygląd stojąc przed lustrem, czy też biorąc orzeźwiający prysznic w gorące popołudnie. Coraz częściej łazienka pełni również funkcję domowego SPA, w którym możesz odpocząć po ciężkim dniu. Długa odprężająca kąpiel pomoże Ci na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz zrelaksować ciało i umysł. Funkcjonalna łazienka potrzebuje jednak odpowiednich mebli, które stworzą przytulny nastrój i zadbają, by każda rzecz była na swoim miejscu odpowiednio wyeksponowana.

Wymarzona łazienka w nowoczesnym stylu

Chcesz mieć łazienkę w drewnie, a może industrialną łazienkę z metalowymi elementami? W naszej kolekcji znajdziesz wiele nowoczesnych mebli łazienkowych, które doskonale sprawdzą się w każdym stylu. Jeżeli meblujesz łazienkę od zera lub zmieniasz jej wygląd, proponujemy nasze zestawy mebli łazienkowych. Możesz również wybrać pojedyncze meble łazienkowe, tworząc unikalną kompozycję swojego wnętrza. Znajdziesz u nas szafki do łazienki stojące lub modne szafeczki wiszące. Minimalistyczna meble łazienkowe wyróżniają się prostą bryłą i bardzo często pozbawione są ozdób i dodatkowych elementów, takich jak np. uchwyty. Unikalny design naszych mebli sprawi, że wnętrze Twojej łazienki będzie wyglądało wyjątkowo. 

Przemyślane meble do praktycznej łazienki

Nowoczesne łazienkowe meble muszą być kompaktowe, by zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, a przy tym pojemne, by pomieścić wszystko czego potrzebujesz. Pojemne szafki łazienkowe z wysuwanymi szufladami pomieszczą zarówno artykuły higieniczne, jak również świeże ręczniki. W zamykanych szafkach możesz schować kosmetyki oraz lekarstwa, a także przedmioty, których nie chcesz mieć na widoku. Półki i regały łazienkowe to doskonałe miejsce na wyeksponowanie ulubionych ozdób i najczęściej używanych rzeczy. Możesz na nich również postawić kosmetyki i pachnące płyny do kąpieli, które będą zachęcać do korzystania z kąpieli relaksacyjnych. Jednym z podstawowych mebli łazienkowych jest szafka pod umywalkę, która zadba o spójność całej zaplanowanej kompozycji. Meble łazienkowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć. Są one również łatwe w czyszczeniu, tak aby Twoja łazienka bez przerwy wyglądała świeżo. 

pixel