Łóżka piętrowe

( ilość produktów: 7 )

piętrowe łóżko dziecięce i młodzieżowe

Pojedyncze łóżko, czy piętrowe - jakie wybrać?

Dobrze, gdy dziecko ma swój własny kąt, w którym może się czuć swobodnie. Szczególnie ważny jest sen dziecka, który jest niezwykle potrzebny do dobrego rozwoju. Być może i Ty właśnie stoisz przed wyborem łóżka dla swojej pociechy i zastanawiasz się jaki mebel wybrać. Pojedyncze łóżka są idealne dla jedynaków, a także w domach, w których każdy ma swój własny pokój. Co jednak, gdy mamy więcej dzieci i ograniczoną ilość miejsca? W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się wygodne łóżka piętrowe dla rodzeństwa. Jest to nie tylko oszczędność miejsca, ale także dobrze zorganizowana przestrzeń. Ciekawą alternatywą jest także dwuosobowe łóżko dziecięce z dodatkową wysuwaną leżanką i pojemnikiem na pościel.    

  łożko dziecięce piętrowe ze schodkami

  Łóżko piętrowe do zabawy i odpoczynku

  Wyobraźnia dzieci nie zna granic, a łóżko piętrowe często jest ulubionym miejscem zabaw. Za jednym razem będzie to statek piracki, za drugim hotel, a jeszcze innym oblężona twierdza, której obrońcy są gotowi walczyć godzinami.

  Pomysłowym rozwiązaniem, z którego chętnie korzystają szczególnie najmłodsi użytkownicy jest oryginalne łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią. Po zmaganiach przychodzi czas na odpoczynek. Długie wieczorne rozmowy z bratem lub siostrą to wspaniały czas, który sprzyja budowaniu relacji z rodzeństwem i ułatwia kontakt z rówieśnikami. 

  Chcesz zaoszczędzić miejsce? 

  W małym pokoju dziecięcym liczy się każdy centymetr. Dzieci potrzebują przecież miejsca do nauki, zabawy i odpoczynku. Ograniczona przestrzeń początkowo wydaje się sporym utrudnieniem. Jednak tu pojawiają się dziecięce meble wielofunkcyjne. Jednym z takich unikatowych rozwiązań jest łóżko piętrowe z biurkiem i szafą na ubrania. Innym pomysłem jest drewniane łóżko piętrowe z drabinką dla dwóch osób. Coraz chętniej wybieraną opcją jest także łóżko z dodatkową wysuwaną leżanką. Zobacz wszystkie łóżka piętrowe do pokoju dziecka, które mamy w ofercie. 

  pixel