Meblościanki i zestawy mebli do salonu

( ilość produktów: 87 )

Klasyczne meblościanki pokojowe to bardzo chętnie kupowane przez naszych klientów meble. Głównym powodem jest ich praktyczne zastosowanie pozwalające na przechowywanie niejako w jednym miejscu odzieży, książek, zabawek, praktycznych drobiazgów i wszelkiego rodzaju innych przedmiotów. Uniwersalna meblościanka to funkcjonalny zestaw kilku elementów, w którego skład przeważnie wchodzą szafa, szafki i półki, witryna, szuflady, szafka RTV, a nawet barek lub biurko pod komputer. Popularną opcją proponowaną klientom jest możliwość dowolnego, zgodnego z indywidualnymi potrzebami zestawienia poszczególnych segmentów. Głównymi zaletami meblościanek jest ich pojemność i pakowność. Ponadto nowoczesne meblościanki są uniwersalnym elementem wyposażenia domu - nadają się zarówno do salonu, jak też do pokoju dziecka czy nastolatka.

Funkcjonalne rozwiązanie do salonów

Do tej pory meblościanki kojarzyły się głównie z ciężkim, zajmującym dużo miejsca elementem salonu i pokoju dziennego. Zamiast sprawiać wrażenie harmonii i spójności stawały się meblami dominującymi w pomieszczeniach i przytłaczającymi osoby w nich przebywających. Tymczasem salon to miejsce, w którym spędza się najwięcej czasu - to tu przebywa się z rodziną, oddaje wspólnym rozrywkom czy podejmuje gości, często w formie wielogodzinnych biesiad. Ważne jest więc, by był to pokój przyjazny domownikom i spotkaniom towarzyskim, a jednocześnie praktyczny w codziennym użytkowaniu. W urządzaniu salonu, mając na uwadze te aspekty, świetnie sprawdzą się oferowane przez nas meblościanki. Są to meble nie dość, że stylowe i lekkie, zaprzeczenie dotychczasowych negatywnych skojarzeń, to jeszcze niezwykle pojemne. Stanowią idealne miejsce do przechowywania rzeczy, bez względu na to, czy mowa o ubraniach, książkach czy porcelanie. Możliwość indywidualnego dobrania ich elementów jest kolejnym atutem - mogą Państwo stworzyć dostosowaną do swoich potrzeb, spersonalizowaną kompozycję mebli, z zachowaniem ich wizualnej i funkcjonalnej spójności. 

Uniwersalność

Współczesne meblościanki to jednak już nie tylko meble salonowe. Dzięki swoim prostym, a jednak estetycznym formom i wykończeniom znajdują zastosowanie także w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, gdzie idealnie wpasowują się w wystrój i styl młodego człowieka. Nowocześniejsze kompozycje dostępne w naszym sklepie łączą w sobie pożądane w mniejszych pomieszczeniach pakowność i lekkość, dzięki czemu nie będą przytłaczać niewielkich pokojów Państwa pociech, a zapewnią miejsce do przechowywania zabawek, ubrań czy artykułów szkolnych. Szczególnie interesującą opcją dla tych wnętrz są meblościanki, w skład których zamiast szafki RTV wchodzą biurka. Ułatwia to dostosowanie wystroju do potrzeb dziecka czy nastolatka, bez potrzeby osobnego dobierania poszczególnych elementów takich jak półki na książki czy właśnie biurko. 

Według gustu i potrzeb

W naszym asortymencie odnajdą Państwo zarówno meblościanki klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Te pierwsze tworzą poczucie spójnego wnętrza, w którym wszystkie elementy ze sobą współgrają, a wielość ich segmentów pomaga w przechowywaniu wszystkich potrzebnych przedmiotów. Modele bardziej współczesne urzekają prostotą swoich form, podkreślą charakter Państwa wnętrza i mogą według gustu stanowić główny ich element lub stylowe tło dla innych, ciekawych mebli. Wszystkie meblościanki łączy wysoka funkcjonalność i praktyczność. Dla tych z Państwa, którzy nie czują się pewnie w samodzielnym dobieraniu kolejnych składników wystroju, są rozwiązaniem idealnym, ponieważ gotowym i pewnym. Wybierając meblościankę ma się pewność, że wszystkie jej części ze sobą współgrają. W jej skład między innymi wchodzą szafa, w której można pomieścić wiele ubrań, szafka RTV, idealna pod telewizor i wszelki towarzyszący mu sprzęt czy też szklana witryna, w której można wyeksponować dekoracyjne dodatki. Rozmieszczenie rzeczy w poszczególnych częściach tych mebli pomaga w zachowaniu porządku w salonie i sprzyja spędzaniu w nim miłego czasu.

 

 

pixel