Jadalnia

( ilość produktów: 487 )

 

 


 • Stoły


 • Krzesła


 • Hokery


 • Stoliki barowe, wózki i winiarki


 • Kredensy, witryny, barki


 • Komody


 • Ławy i stoliki kawowe


 • Konsole

 • eleganckie oświetlenie do nowoczesnej jadalni

  Oświetlenie do jadalni

 • zestaw stołowy do jadalni

  Zestaw mebli do jadalni

 • Ławy do siedzienia

  Ławki

 

Twoja piękna jadalnia

Jeżeli potrawa wygląda apetycznie, to jemy ją z większym smakiem. Podobnie jest z jadalnią. Zadbana, stylowa jadalnia sprawia, że i codzienne posiłki prezentują się jeszcze lepiej. To wyjątkowe pomieszczenie, w którym gromadzą się wszyscy domownicy, by wspólnie zjeść obiad przy rodzinnym stole. Również w tym miejscu toczą się ciekawe rozmowy na mniej lub bardziej ważne tematy i pogłębiają się relacje między członkami rodziny. Aby miejsce to mogło być darem dla domu i byśmy chcieli z niego korzystać, jadalnia potrzebuje odpowiedniego wyposażenia. Solidny stół rozkładany to podstawa bez, której jadalnia nie mogłaby istnieć, ale to nie wszystko. Zadbaj o to, by każdy talerz, widelec, czy serwetka miały swoje wyznaczone miejsce. Takie zapewnienie dają nasze meble do jadalni, które pomieszczą wszystko, co powinno się znaleźć w jej wnętrzu. 

 

Nowoczesna jadalnia w salonie 

W wielu domach nie ma odrębnej jadalni. Często pełni ona rolę dwóch pomieszczeń, będąc zarówno salonem i jadalnią, co określane jest mianem pokoju dziennego. To w nim spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia i dzielimy się czasem z innymi domownikami. Pokój dzienny ma charakter reprezentacyjny, dlatego warto zadbać o jego wygląd. Twoi odwiedzający goście z pewnością docenią eleganckie i stylowe wnętrze. Przytulna jadalnia pomoże im się dobrze czuć w Twoim domu. 

Funkcjonalne meble do jadalni 

Aby jadalnia rzeczywiście była miejscem, do którego chętnie się wraca, potrzebne są funkcjonalne i estetyczne meble. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę stylowych mebli do jadalni, dzięki którym Twoje wnętrze będzie wyglądało wyjątkowo i ułatwi Ci codzienne życie. 

  • stół do jadalni - po pierwsze duży stół do jadalni, który pomieści wszystkich domowników i gości. Praktycznym rozwiązaniem jest drewniany stół rozkładany z szerokim blatem, który dzięki funkcji rozkładania oszczędza cenne miejsce. W razie potrzeby taki stół można szybko powiększyć, a potem równie sprawnie złożyć. W naszej kolekcji znajdziesz wiele różnym modeli stołów różniących się kolorystyką i formą. Drewniane stoły na stalowych nogach krzyżowych świetnie sprawdzą się we wnętrzach loftowych nowoczesnych oraz skandynawskich. Możesz również wybrać stół z zaokrąglonym lub prostokątnym blatem
  • krzesła jadalniane - niewielkie meble, ale jakże potrzebne. Komfortowe siedzisko niezbędne jest do dłuższych posiedzeń podczas delektowania się jedzeniem. Wygodne krzesło do jadalni z tapicerowanym siedziskiem zaprezentuje się elegancko w Twoim pomieszczeniu, a zadba o wygodę. Z kolei tapicerowane krzesło z wyprofilowanym siedziskiem na drewnianych lub stalowych nogach zadba o Twój kręgosłup i przysłuży się utrzymaniu prawidłowej postawy podczas siedzenia.
  • komoda do jadalni to niezwykle funkcjonalne mebel, który potrafi zachwycić swoją pojemnością i wyglądem. W zależności od modelu meble te wyposażono w różne rodzaje schowków. Komoda jadalniana z zamykanymi półkami doskonale sprawdzi się do przechowywania ozdobnej zastawy na specjalne okazje. Możesz w niej również trzymać większe wazy, półmiski lub kolekcję obrusów. Na uwagę zasługuje także pojemna komoda do jadalni z wysuwanymi szufladami. Komodę możesz również wykorzystać jako jadalniany barek. 
  • witryna - to doskonałe miejsce na ekspozycje ozdobnego szkła lub porcelany. Stylowa witryna do jadalni z przeszklonymi frontami świetnie zaprezentuje się w nowoczesnym i klasycznym wnętrzu. Jeżeli cenisz sobie prostotę współczesnych form również polecamy witryny z otwartymi półkami, które odnajdą się w każdej aranżacji.
pixel