Szafki RTV na metalowych nogach

( ilość produktów: 41 )

Szafki RTV na metalowych nogach to bez wątpienia meble godne polecenia. Metal, z którego wykonano nogi mebla, jest gwarancją solidności i trwałości. Materiał ten jest bardzo wytrzymały na obciążenia, ale także na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Zapewnia to trwałość mebli i ich długoletnie użytkowanie. 

  Metalowym nogom lub płozom towarzyszą najczęściej drewniane korpusy i fronty. Takie połączenie kojarzy się najczęściej ze stylem loftowym i industrialnym. Takie estetyczne połączenie drewna i metalu sprawdza się również w innych aranżacjach. 

  Wytrzymałe i solidne meble

  Szafki RTV na metalowych nogach mają wiele zalet. Oprócz tego, że są bardzo estetyczne, to cechują się również dużą funkcjonalnością. 

  Metalowe nogi, w razie potrzeby, łatwo jest odrestaurować bądź odświeżyć. Można je również w każdej chwili pomalować na dowolny kolor. Dzięki temu w łatwy sposób możemy zmienić charakter całego mebla, kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę. 

  Wśród oferowanych przez nas szafek RTV na metalowych nogach bądź płozach, znajdziesz np. białe szafki RTV w połysku, szafki RTV w kolorze drewna z czarnymi uchwytami i nogami bądź stoliki RTV na metalowych nogach z wnękami i szufladami i oczywiście modele wykonane z drewna i metalu

  pixel