Pokój dziecięcy i młodzieżowy

( ilość produktów: 650 )

 

Szczególnym pomieszczeniem w każdym domu jest pokój dziecięcy i pokój młodzieżowy. Jest to przestrzeń, która w ciągu kolejnych lat podlega zmianom, jednak zawsze służy nauce, zabawie i odpoczynkowi. Warto więc, aby była przyjazna dziecku, bezpieczna i łatwa w utrzymaniu czystości, a jednocześnie sprzyjała kreatywności i rozwijaniu zainteresowań. Niezbędna do tego jest odpowiednia aranżacja, zarówno jeśli chodzi o zabawki i tekstylia, jak i dobór właściwych mebli. Nasz sklep oferuje szeroki wybór łóżek dziecięcych i młodzieżowych w różnych formach i kolorach. Znajdą wśród nich Państwo łóżka pojedyncze, rozsuwane z możliwością dodatkowego materaca oraz praktyczne łóżka piętrowe.

meble do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego

Funkcjonalność w pokoju dziecięcym

Urządzając pokój dziecka, obok kwestii estetycznych należy zwrócić uwagę także na aspekty praktyczne. W przypadku młodszych pociech, powinno się wziąć pod uwagę własną wygodę, ponieważ to Państwo będą się głównie po takim pokoju poruszać - sprzątać go, karmić i przewijać w nim dziecko. Starsze brzdące warto spytać o zdanie. Od początku należy zadbać o odpowiednią ilość miejsca do przechowywania zabawek i ubrań, a później także artykułów szkolnych czy książek. Pokój dziecka, niezależnie od wieku, powinien być jasny. Zazwyczaj są to niewielkie pomieszczenia, a zastosowanie jasnych barw optycznie je powiększy i będzie dodatkowo pozytywnie wpływać na nastrój młodego człowieka. 

Łóżka dziecięce 

W naszej ofercie znajdą Państwo zróżnicowane pod względem kolorów i form łóżka dziecięce. Są one szczególnym elementem pokojów, ponieważ to one sprzyjają regeneracji i pozyskiwaniu energii na kolejne pełne wrażeń dni. Ponadto nierzadko są osobnym miejscem zabawy dla brzdąców. Wśród naszych modeli znajdują się proste, jasne, uniwersalne, które będą pasować do większości wnętrz i na przykład mogą świetnie uwydatnić ścianę w mocnym kolorze, przy której staną. Prócz nich oferujemy także kolorowe łóżka, mogące same w sobie stanowić akcent podkreślający charakter pokoju. Dla dzieci zafascynowanych motoryzacją prezentujemy ciekawe łóżka stylizowane na samochody wyścigowe. Występują one w różnych kształtach i kolorach, i z pewnością każdy mały fan czterokołowych pojazdów znajdzie wśród nich coś dla siebie. Inną ciekawą propozycją są łóżka zdobione bajkowymi wzorami , które można dostosować do upodobań dziecka. Symulują one wyobraźnię i dają możliwość rozwijania kreatywności. 

białe meble do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego

Nie tylko jednoosobowe

Częstym problemem w polskich mieszkaniach jest brak przestrzeni do przechowywania rzeczy. W przypadku pokoju dziecka, gdzie znajduje się mnóstwo przedmiotów takich jak pluszaki, figurki czy samochodziki, jest to szczególnie odczuwalne. Jednym z praktycznych rozwiązań w tej sytuacji są pojemne szuflady w oferowanych przez nas łóżkach. W zależności od potrzeb można przechowywać w nich pościel, ubrania czy zabawki bez konieczności wstawiania kolejnej szafki. Brak miejsca w mieszkaniu sprawia także, że często dzieci muszą dzielić ze sobą pokój. Wygodnym wyjściem z tej sytuacji są łóżka z dodatkowym materacem wysuwanym ze stelaża. Sprawdzą się one także, gdy do Państwa dziecka przyjdą koledzy i któreś z nich będzie chciało zostać na noc. Bardziej komfortowym sposobem na radzenie sobie z brakiem metrażu w przypadku rodzeństwa dzielącego pokój są łóżka piętrowe. Oferujemy je w różnych stylach i kolorach, z możliwością personalizacji piętra dla każdego z małych użytkowników. Każde z nich jest wykonane z wysokiej jakości materiałów i dużą dbałością, dzięki czemu są stabilne i bezpieczne. Wraz z odpowiednio dobranymi materacami będą stanowić świetne miejsce wypoczynku dla Państwa dzieci, w którym oboje będą mieli swoją przestrzeń. Dodatkowo każda para łóżek wyposażona jest w drabinkę i barierki, które dodatkowo zabezpieczają dzieci przed upadkiem z wysokości. Podobnie jak w łóżkach jednoosobowych, posiadamy w ofercie modele z praktycznymi, pojemnymi szufladami na drobiazgi.  

Pokój młodzieżowy przestrzenią dobrego rozwoju

Dobrze mieć w domu przestrzeń tylko dla siebie. Czasem wystarczy niewielki kąt w pokoju, by nabrać sił lub zebrać myśli. Dla niektórych prywatną strefą jest domowy warsztat, dla innych sypialnia, a dla jeszcze innych własny pokój. Jednak nie tylko dorośli potrzebują takie miejsca. Okres dojrzewania to duże wyzwanie dla młodego człowieka i szczególnie w tym czasie potrzebuje on indywidualnej przestrzeni dla siebie.

meble do pokoju dziecka i nastolatka

Dlatego pokój młodzieżowy powinien zapewnić Twojemu dziecku sprzyjające warunki do dobrego rozwoju. Wygodne łóżko z dużą powierzchnią spania pozwoli mu się wysypiać i sprawdzi się podczas chwil odpoczynku. Praktyczne biurko z przestronnym blatem umożliwi komfortową pracę, odrabianie lekcji, czy też rozwijanie swoich talentów manualnych.

Ergonomiczny fotel z regulacją wysokości i wyprofilowanym oparciem zadba o właściwą postawę podczas siedzenia, a tym samym kręgosłup. Pojemne szafki z zamykanymi półkami i otwartymi regałami, komody z szufladami oraz półki wiszące pomieszczą wszystkie rzeczy nastolatka. Stylowe meble młodzieżowe odświeżą wnętrze pokoju Twojego dziecka i nadadzą pomieszczeniu unikalny charakter. Spraw aby Twoje dziecko miało swój kąt, w którym będzie czuło się dobrze.   

pixel