Łóżka z wysuwanym spaniem

( ilość produktów: 29 )

łóżko z wysuwanym drugim spaniem Łóżka z wysuwanym spaniem cieszą się dużą popularnością jeśli chodzi o pokoje dziecięce i młodzieżowe. Sprawdzają się doskonale, kiedy trzeba na przykład przenocować koleżankę czy kuzyna. 

  łóżko z wysuwanym spaniem dwuosobowe szare, białe

  Dwuosobowe łóżka wysuwane 

  Łóżka z wysuwanym spaniem to dwuosobowe łóżka wysuwane. Łóżka takie mogą być zarówno łóżkami pojedynczymi, jak i podwójnymi. Pozwalają one na wygodne spanie dwóch osób w tym samym czasie lub też na używanie ich jako łóżek pojedynczych.

  Łóżka wysuwane z materacem

  Łóżka z wysuwanym spaniem i materacem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowego miejsca do spania. Jest to także świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi lub zwierzętami domowymi. 

  Łóżka wysuwane z szufladami

  Łóżka z wysuwanym spaniem i szufladami są bardzo wygodne i łatwe w użytkowaniu. Szuflady mogą być wykorzystane do przechowywania różnych rzeczy, takich jak pościel, ubrania lub inne przedmioty.

  Łóżka wysuwane 90x200 

  Łóżka z wysuwanym spaniem to zazwyczaj łóżka o rozmiarach 90x200. W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl łóżek z wysuwanym drugim spaniem znajdziesz łóżka wysuwane z szufladami, łóżka z wysuwanym spaniem w kształcie domku, a więc dziecięce łóżka dwuosobowe z barierką oraz piętrowe łóżka z dodatkowym wysuwanym miejscem do spania. 

  pixel