Łóżka na antresoli

( ilość produktów: 5 )

łóżko na antresoli biało-szareŁóżka na antresoli doskonale odnajdują się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Nie tylko designersko i nowocześnie wyglądają, ale również praktycznie się sprawdzają. Dzięki łóżkom na antresoli można stworzyć nie tylko dodatkową sypialnię lub pokój dla gości, ale także urozmaicić aranżację całego mieszkania. 

  łóżko na antresoli z drabinką w kolorze drewna

  Łóżko na antresoli - kiedy się sprawdzi? 

  Łóżko na antresoli to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz wykorzystać maksymalnie przestrzeń i cieszyć się dodatkowymi schodami lub tarasem. Sprawdzają się szczególnie w niewielkich wnętrzach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota.

  Warto jednak pamiętać, że łóżka na antresoli nie są odpowiednie dla każdego. Przed ich zakupem trzeba dokładnie przemyśleć, czy nasze mieszkanie ma odpowiedni układ i czy będziemy w stanie bezpiecznie się na nich położyć.

  Łóżko na antresoli ze schodami

  Pamiętaj jednak, że łóżko na antresoli to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także element dekoracyjny. Dlatego warto dobrać je tak, aby pasowało do charakteru całego pomieszczenia. Jeśli masz dużo miejsca, możesz postawić na większy model ze schodami i siedziskiem. Natomiast jeśli Twoje wnętrze jest bardziej ograniczone, lepiej wybrać łóżko na antresoli o klasycznym kształcie. 

  łóżko na antresoli biurkiem, szafa i schodami

  Łóżko na antresoli z szufladami 

  Część spośród dostępnych w naszym sklepie internetowym Resmar.pl łóżek na antresoli to łóżka wyposażone w pomysłowe i funkcjonalne rozwiązania, takie jak schowki w postaci szuflad znajdujących się w schodkach. Szuflady te będą świetnym miejscem do przechowywania skarpetek, bielizny i drobnych przedmiotów. Warto wspomnieć, że pojemniki wysuwają się na prowadnicach, co ułatwia szybkie dostanie się do ich zawartości.

  Łóżko na antresoli z biurkiem i szafą

  W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl znajdziesz również łóżka na antresoli z biurkiem oraz szafą. Za sprawą jednego mebla zapewnisz swojemu dziecku przestrzeń do nauki, przechowywania i wypoczynku. 

  Łóżka na antresoli dla dzieci i młodzieży 

  Łóżko na antresoli to doskonały przykład łóżka dziecięcego lub młodzieżowego. To łóżka ustawione na wysokości 1,8 m lub więcej. Służą one do spania i mogą być umieszczone nad schodami lub pod łukami. Niektóre osoby uważają je za lepsze niż normalne łóżka, ponieważ pozwalają na więcej przestrzeni wokół nich. Inni uważają je za gorsze, ponieważ są trudniejsze do wyjścia z nich niż standardowe łóżka. W naszej ofercie znajdziecie łóżka na antresoli w różnych kolorach. Szeroka gama kolorystyczna łóżek na antresoli dostępna w naszym sklepie, pozwoli Ci wybrać idealny model na antresoli.

   

  pixel