Łóżka z szufladami, z pojemnikiem

( ilość produktów: 6 )

łóżko z szufladami

Łóżka z szufladami oraz łóżka z pojemnikiem to jedne z najchętniej poszukiwanych rodzajów łóżek młodzieżowych i dziecięcych. Dlaczego? Bo to łóżka ze schowkami, które zarówno w pokoju dziecka, jak również w pokoju młodzieżowym pełnią bardzo praktyczną funkcję. Schowek, czy to w postaci szuflady, czy pojemnika umieszczonego pod podnoszonym stelażem, będzie doskonałym miejscem do przechowywania np. pościeli czy wszelkiego rodzaju drobiazgów i zabawek.

  łóżko dziecięce i młodzieżowe z pojemnikiem pod podnoszonym stelażem

  Łóżka dziecięce i młodzieżowe ze schowkiem 

  Łóżko dziecięce lub młodzieżowe z szufladami lub pojemnikiem, to idealne rozwiązanie dla rodzin ceniących sobie praktyczne meble, które jednocześnie nie zabierają dużo miejsca.

  Łóżko z szufladami 

  Łóżko z szufladami będzie świetnym rozwiązaniem w pokojach dziecięcych i młodzieżowych, w których znajdzie się miejsce na wysunięcie szuflady. Chodzi o to, aby można było swobodnie dostać się do jej zawartości. łóżko z szufladami będzie świetnym wyborem jako łóżko dla dzieci

  Wśród dostępnych w naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl łóżek młodzieżowych i dziecięcych z szufladami znajdziesz m.in. łóżka piętrowe. Jeśli chodzi o łóżka dziecięce i młodzieżowe z pojemnikiem to są to m.in. łóżka tapicerowane. 

  tapicerowane łóżko

  Łóżko z pojemnikiem 

  Jeśli chodzi o łóżka z pojemnikiem znajdujące się pod stelażem, to sprawdzą się one nawet w bardzo małych wnętrzach. Aby dostać się do zawartości schowka trzeba jedynie podnieść stelaż łóżka. Wymaga to oczywiście użycia siły, dlatego łóżka z pojemnikami pod stelażem są polecane raczej nastolatkom. 

  Funkcjonalne i praktyczne meble

  Praktyczne szuflady lub pojemniki w łóżkach mogą pomieścić pościel, ubrania czy książki. Dzięki temu łatwiej będzie utrzymać porządek w pomieszczeniu, a także łatwiej sięgnąć po rzeczy, których potrzebujemy. 

  Łóżka z szufladami oraz łóżka z pojemnikiem pod podnoszonym stelażem i materacem to funkcjonalne i praktyczne meble, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Jest to jeden z bardziej popularnych rodzajów łóżek młodzieżowych i dziecięcych, ponieważ oferuje wiele korzyści. 

   

   

  pixel