Restol -polski producent mebli i frontów MDF

( ilość produktów: 106 )

Restol to to spółka, która powstała w 1988 roku jako jedna z pierwszych tego typu firm na Podkarpaciu. Od niewielkiego zakładu z branży meblarsko -drzewnej firma rozrosła się do przedsiębiorstwa, które działa na obszarze całego kraju, jak również za granicą. Produkcja odbywa się w nowoczesnych halach produkcyjnych i poszerza się o innowacyjny park maszynowy. Marka specjalizuje się w tworzeniu mebli oraz frontów meblowych wysokiej jakości. Jest to możliwe dzięki sprawdzonym technologiom oraz wysokim kompetencjom pracowników firmy. Dziś producent ten jest liderem w branży meblarskiej w województwie podkarpackim. Warto wspomnieć, że firma ta używa materiałów i komponentów oraz technologi, które spełniają wszystkie wymagania ekologiczne i są przyjazne dla środowiska naturalnego. Co więcej wszelkie odpady produkcyjne są w całości zagospodarowane. 

Marka Restol dba o staranne wykonanie produktów z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje je trwałość i wytrzymałość na wiele lat użytkowania. Meble te wyróżniają się także eleganckim wyglądem, który świetnie się sprawdza zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Bogata oferta różnych mebli skrzyniowych, pozwoli na wybór zgodny z osobistymi preferencjami i potrzebami i da możliwość stworzenia wielu ciekawych aranżacji.

 

Funkcjonalne meble skrzyniowe marki Restol

Producent Restol udowadnia, że możliwe jest połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności z pięknym designem, a to wszystko w przystępnej cenie. Meble te zachwycają efektowną estetyką, a dodatkowo doskonale spełniają swoją praktyczną rolę. Wśród nich stylowe i eleganckie witryny, komody, szafy, kontenerki, szafki nocne, regały czy szafki rtv. Nie brakuje także łóżek, stołów, ław, krzeseł i biurek. Tak duży wybór zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Witryny tej marki to kwintesencja dobrego stylu. Można wybierać między modelami nowoczesnymi z frontami w wysokim połysku, a także klasycznymi w ciepłym wybarwieniu brązu. Te pierwsze efektownie łączą dąb riviera z białym połyskiem. Tak ciekawe zestawienie kolorystyczne w połączeniu z niebanalnym kształtem daje mebel doskonale wpisujący się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Uwagę przykuwa efektownie przeszklony front, za którym znajdują się szklane półki. To niezwykle atrakcyjna powierzchnia ekspozycyjna dla ozdobnej porcelany, szkła i innych przedmiotów dekoracyjnych. Witryny w ciemnym wybarwieniu świetnie wpiszą się w tradycyjnie urządzone wnętrza wnosząc do nich wiele elegancji i klasy. Dostępne są zarówno witryny jednodrzwiowe, jak i dwudrzwiowe.

Podobnie rzecz się ma z szafami. Wśród nich znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasyki jak i nowoczesnego wzornictwa. Modele jednodrzwiowe, dwudrzwiowe a nawet trzydrzwiowe pozwolą na wybór zgodny z indywidualnymi potrzebami i możliwościami wnętrza. Gustowne szafy w miodowym wybarwieniu drewna wniosą do pomieszczenia wiele ciepła i przytulności. Dodatkowo liczne półki i drążek na ubrania umieszczone w ich wnętrzu pozwolą w komfortowy sposób przechowywać ubrania.

 

Na uwagę zasługują także szafki RTV tego producenta. Różnorodność zestawień kolorystycznych i zastosowanych w nich rozwiązań sprawia, że modele te z pewnością sprawdzą się w każdym współczesnym wnętrzu. Szeroki blat da podstawę pod telewizor, a pojemne półki i szuflady pozwolą w komfortowy sposób przechować sprzęt audio-video.

Warto wspomnieć także o łóżkach marki Restol, Dostępne są klasyczne pięknie wykończone łóżka dwuosobowe, jak i łóżka piętrowe lub jednosobowe dla dzieci. Te pierwsze wyróżnia wysoki zagłówek z pięknie zakończonym brzegiem. Meble ustawione są na kwadratowych nogach, co nadaje im lekkości i subtelności. Klasyczne tapczany jednosoobowe wyposażone zostały w szuflady na pościel co daje dodatkowe miejsce do przechowywania tego typu rzeczy. Łóżka piętrowe to rozwiązanie, które sprawdzi się w pomieszczeniach niewielkich dając dodatkową przestrzeń, np. do zabawy lub stworzenia miejsca do nauki.

 

pixel