Meble wypoczynkowe Etna

( ilość produktów: 10 )

 

 

  Etna to kolekcja tapicerowanych mebli wypoczynkowych. Serię tworzą eleganckie narożniki i fotele ze skóry naturalnej oraz wypoczynki w wersji skóra naturalna+ekoskóra lub w wersji tapicerowanej tkaniną. Meble z tej serii będą idealnymi wypoczynkami w Twoim salonie oraz pokoju dziennym. Co ważne, narożniki Etna są wyposażone w funkcję spania oraz pojemnik na pościel

  Etna to przede wszystkim ekskluzywne meble skórzane, wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, sprowadzanej z Włoch. W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl skórzane meble Etna kupisz w najmodniejszych kolorach skóry naturalnej. 

  Wygodne meble skórzane

  Meble Etna są niezwykle wygodne. Siedziska narożników i foteli Etna zostały w standardzie wypełnione sprężyną falistą, pianką wysokoelastyczną HR oraz sprężyną bonelową. Takie połączenie będzie stanowić prawdziwy komfort podczas użytkowania i zapewni błogi relaks. Stabilność konstrukcji gwarantują wytrzymałe sprężyny faliste, które stanowią podstawę dla sprężyn bonellowych. Sprężyny bonellowe połączone są ze sobą drucikiem, przez co elastyczność jest powierzchniowa. Oznacza to, że podczas nacisku na jedną sprężynę reagują również pozostałe. Dodatkowo pianka wysokoelastyczna wyróżnia się na tle innych propozycji zwiększoną sprężystością. Polecana jest dla klientów lubiących wypoczynek o średniej twardości, gdzie ciało się delikatnie "zapada".

  Polecane alergikom

  Istnieje również możliwość zmiany wypełnienia siedzisk wypoczynków Etna. W praktyce oznacza to wykonanie siedziska narożnika lub fotela Etna w wersji bardziej ekskluzywnej, a więc na sprężynach falistych i piance wysokoelastycznej HR (do 14 cm). Taki model wyróżnia bardziej nieregularna, porowata struktura komórkowa zbudowana z milionów pęcherzyków, co zapewnia doskonałą wentylację. Rozwiązanie to jest idealne dla alergików, ponieważ odpowiednia cyrkulacja powietrza w piance uniemożliwia rozwój różnego rodzaju grzybów czy też pleśni.

  Oparcie na wysokim poziomie 

  Oparcie mebli Etna, zarówno narożników, jak i foteli z tej serii, zostało wypełnione pianką wysokoelastyczną HR, co podczas siedzenia, będzie stanowić bardzo wygodną podstawę dla pleców i kręgosłupa. 

  Wygodna funkcja spania

  Narożniki z kolekcji Etna są wyposażone w funkcję spania. Meble te rozkładają się za pomocą wygodnego systemu delfin. Jak rozłożyć narożnik Etna do spania? Spod siedziska należy wysunąć wózek, a następnie podciągnąć leżący na nim materac do góry. Powierzchnia spania wynosi 200x140 cm. 

  W standardzie, wysuwany wózek do spania, jest wyposażony w piankę tapicerską o grubości 6 cm oraz płytę. Istnieje jednak odpłatna możliwość zakupu do niego dodatkowo sprężyn bonnelowych. Wówczas funkcję spania tworzy kaseton sprężyny bonnelowej o grubości 10 cm oraz listwa sklejkowa sprężynująca. 

  Ekoskóra i tkanina 

  Narożniki i fotele Etna dostępne są również w tkaninie oraz w wersji ekoskóra+skóra naturalna. Producent mebli gwarantuje szeroki wybór tkanin pod względem kolorystycznym i strukturalnym. 

  pixel