Meble tapicerowane Enzo

( ilość produktów: 3 )

  Enzo to wysokiej jakości meble tapicerowane marki Ideal Sofa. Kolekcję Enzo tworzą narożniki z regulowanymi zagłówkami i tapicerowane wysokiej jakości tkaninamiMeble z tej serii będą wspaniałymi wypoczynkami w Twoim domu. Będą idealne dla osób, które cenią sobie klasę, wysoką jakość oraz funkcjonalność. 

  Meble prawdziwie wygodne

  Narożniki Enzo to meble wysokiej klasy. Na kolekcję składają się wypoczynki wyposażone w funkcję spania i pojemnik na pościel. Enzo to meble przede wszystkim bardzo wygodne. Ich siedziska zostały wypełnione w standardzie sprężyną falistą, pianką wysokoelastyczną HR oraz sprężyną bonelową. Takie połączenie będzie stanowić prawdziwy komfort podczas użytkowania i zapewni błogi relaks. Siedziska w tej formie polecane są w szczególności klientom lubiącym wypoczynek o średniej twardości, gdzie ciało się delikatnie "zapada"

  Narożniki Enzo są wyposażone w regulowane zagłówki. Dzięki temu komfort podczas siedzenia jest jeszcze większy. Osoba użytkująca narożnik ma możliwość dopasowania zagłówków wedle własnego upodobania. Z zagłówków można korzystać w każdej chwili, można je dowolnie ustawiać lub całkiem schować. Meble tapicerowane Enzo doskonale sprawdzą się podczas wypoczynku przed telewizorem. Są na tyle duże, że pomieszczą nie tylko domowników, ale również gości. 

  Funkcjonalne wypoczynki także do spania

  Narożniki z serii Enzo są nie tylko wygodnymi meblami wypoczynkowymi. Posiadają również funkcję spania i pojemnik na pościel. Meble te rozkładają się do funkcji spania za pomocą wygodnego systemu delfin. Aby rozłożyć narożnik Enzo, należy spod siedziska wysunąć wózek, a następnie podciągnąć leżący na nim materac do góry. Powierzchnia spania wynosi 194x130 cm i jest wypełniona pianką wysokoelastyczną. Narożniki Enzo spiszą się więc np. podczas wizyty niespodziewanych gości, którzy będą chcieli przenocować w Twoim domu. Będą również świetną alternatywą dla łóżek małżeńskich w kawalerkach i małych mieszkaniach, w których sypialni brak lub w których sypialnia będzie pełnić jednocześnie funkcję salonu. 

  Wypoczynki Enzo są wyposażone w obszerne pojemniki na pościel, które pomogą utrzymać czystość w pomieszczeniu. Pojemniki te znajdują się w otomanie narożnika. Pozwolą na przechowywanie nie tylko pościeli, ale również koców czy innych przedmiotów. Pojemnik może pełnić również funkcję schowka na sezonowe ubrania, rzeczy rzadziej używane, zabawki czy inne przedmioty.

  Duży wybór tkanin 

  W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl, narożniki Enzo możesz kupić w w trzech rodzajach tkanin. Do wyboru masz bardzo przyjemną w dotyku tkaninę welurową w ponad 40 odcieniach, tkaninę Malmo w czterech modnych kolorach oraz grupę ponad 30 tkanin w różnych wybarwieniach. Każda z dostępnych tkanin cechuje się wysoką jakością. 

  Tkanina Malmo jest odporna na ścieranie, bardzo wytrzymała i mocna, a przy tym super miękka i przyjemna w dotyku. Ma bardzo delikatną, aczkolwiek widoczną strukturę, która w wielu kolorach podkreślona jest niejednolitą barwą, uzyskaną dzięki przeplatającym się dwóm kolorom.

  Cechą charakterystyczną tkaniny welurowej jest z pewnością okrywa włókienna, która w dotyku pozostaje bardzo miękka i puszysta. Materiał ten wyróżnia się dużą odpornością na ścieranie i rozrywanie. Wybierając tkaninę welurową jako tapicerkę narożnika Enzo, oprócz wyboru koloru, masz możliwość wybrać również rodzaj weluru: velvet matt lub monolith. Obydwa rodzaje weluru pokryte są specjalną warstwą ochronną, zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz. 

  Grupę ponad 30 tkanin w różnych kolorach tworzą natomiast tkaniny: Grande, Icon i Pegasus. Tkanina Grande posiada wykończenie oparte na nanocząsteczkach, których skład skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie, nawet trudnych plam bez konieczności użycia środków czyszczących. Technologia Easy Clean pomaga usunąć plamy jedynie wodą lub wodą z mydłem. Dzięki temu bez trudu usuniemy plamy z ketchupu, kawy, z długopisu.

  Tkanina Icon i Pegasus, tak samo jak tkanina velvet matt i monolithpokryte są specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Oprócz pięknej tapicerki, narożniki Enzo posiadają również stylowe, eleganckie nogi, które są wspaniałym dopełnieniem.

  pixel