Loftowe meble Image

( ilość produktów: 7 )

Loftowe meble Image to wyjątkowa kolekcja, która nadaje pomieszczeniom surowy, industrialny charakter. Nie trzeba mieszkać w starej kamienicy, ani na poddaszu, żeby cieszyć się prawdziwym miejskim designem. Meble do nowoczesnego salonu Image pomogą Ci stworzyć industrialną przestrzeń w każdym domu, a dzięki różnorodnym bryłom sprawdzą się zarówno w dużym, jak również małym salonie. 

  Stylowe meble loftowe do salonu Image

  Meble w konkretnym stylu

  Obecnie coraz częściej projektuje się wnętrza w konkretnym stylu. Industrialne meble Image to nie tylko wspaniała ozdoba pomieszczenia, ale także wyszukany design, który nada pomieszczeniu oczekiwany charakter. Meble w stylu loftowym Image wyróżniają się prostym, minimalistycznym designem i doskonale prezentują się w większości współczesnych aranżacji w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, modernistycznym czy nowoczesnym.

  Kolekcja industrialnych mebli salonowych Image

  Modne połączenie dekoru Dąb Ribbeck z czarnym kamieniem wyróżnia bryły na tle innych mebli. Wybrane kolory intensywnie ze sobą kontrastując, nadają konstrukcjom głębi. Ciekawym urozmaiceniem są oryginalne metalowe uchwyty, które wyglądem przypominają skórzane szlufki. Meble te wspaniale eksponują piękno naturalnego drewna. Dzieje się to za sprawą złocistych, dębowych frontów z wyraźnym usłojeniem. Metalowy stelaż w kolorze czarnym to kolejny element, który bezpośrednio nawiązuje do aranżacji industrialnych i to głównie dzięki niemu meble cieszą się wizualną lekkością. Ale to także solidna podstawa, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Ponadto meble Image wykonane są z wysokiej jakości płyty HDF, która cechuje się nieprzeciętną wytrzymałością. Dzięki temu masz pewność, że jest to inwestycja na długie lata.

  pixel