Acan

( ilość produktów: 3 )

Kolekcja ekskluzywnych mebli Acan powstała z myślą o miłośnikach nowoczesnych wnętrz. Autorem serii Acan jest polski producent My Modern Home. Acan to meble designerskie z najwyższej półki. Cieszą się sporym zainteresowaniem na całym świecie. Dzięki nim wyrazisz także swój nietuzinkowy styl. 

Widoczne gołym okiem

Wyjątkowe, polskie meble Acan cechują się przede wszystkim unikalnym wyglądem, wysoką jakością wykonania i niebywałą funkcjonalnością. Wyróżniają się również prostotą kształtów i wyraźnie zaznaczonymi konturami. Użyte do produkcji mebli Acan drewno lite jest w 100 procentach naturalne. Stalowa konstrukcja w połączeniu ze stylowo wykończonym drewnem to zestaw idealny. 

  Do kilku pomieszczeń 

  Meble Acan zaliczają się do mebli skandynawskich i nowoczesnych. Niezastąpione okażą się w aranżacji Twojego nowoczesnego salonu. Z ich pomocą urządzisz także jadalnię, przedpokój czy sypialnię. 

  Piękno każdej bryły tkwi w prostocie formy oraz odpowiednim dobrze materiałów. Solidne drewniane panele doskonale komponują się z metalowymi elementami wykonanymi ze stali malowanej proszkowo. W niektórych konstrukcjach zastosowany jest także wysokiej jakości beton architektoniczny UHPC. 

  Niespotykana funkcjonalność 

  Niebywała funkcjonalność mebli Acan przejawia się między innymi w możliwości zmiany przeznaczenia mebla. Ta sama pufa, po ściągnięciu wierzchniej tapicerki, może być na przykład kwietnikiem lub stolikiem. Może być tez świetnym miejscem na przechowywanie drobiazgów. 

  Możesz wybrać kolory i materiał

  Kolekcja mebli Acan ma dopasowane opcje wykończenia mebli. Próbnik My Modern Home zwiera 4 gatunki litego drewna: dąb, orzech, buk i dąb barwiony, 16 kolorów stali, 2 kolory szkła i 18 odcieni tkaniny tapicerskiej (wełny i aksamitu). Daje to duże możliwości wyboru i stworzenia danego mebla według własnego projektu. 

  pixel