Meble stalowe Butler z akcentem drewna

( ilość produktów: 2 )

Kolekcja Butler to meble niezwykle unikalne, a zarazem funkcjonalne i nowoczesne. Są jedną z serii ekskluzywnych mebli stworzonych przez polskiego producenta My Modern Home. 

Długa żywotność

Meble Butler zostały stworzone z myślą o czynieniu życia prostszym. Są gwarancją na długie lata. Z ang. "butler" oznacza kamerdyner, czyli osobisty lokaj pana domu. Nazwa kolekcji idealnie odzwierciedla funkcje, które spełniają meble z tej serii. Będą one służyć przez wiele lat, ułatwiając właścicielom codzienne funkcjonowanie

  Natura i najwyższa jakość

  Butler to kolekcja unikalna. Powstała z połączenia ze sobą naturalnego drewna litego oraz wysokiej jakości stali. Meble z tej serii urzekają nie tylko swoim oryginalnym, designerskim wyglądem, ale również cechują się dużą funkcjonalnością. 

  W skład kolekcji wchodzą: szafka nocna na kółkach z drewnianą półką, szafka nocna na kółkach z drewnianym blatem, wieszak z dwiema półkami oraz otwarty regał ze stalowymi półkami

  Wybierasz kolor i materiał

  Dodatkowym atutem kolekcji Butler jest to, że o ostatecznym wyglądzie każdego z mebli pochodzącego z tej kolekcji możesz zdecydować sam. A wszystko to dzięki możliwości wyboru koloru stali oraz gatunku drewna, z których powstanie dany mebel Butler. 

  Ładne i funkcjonalne

  Meble Butler przyciągają uwagę swoim wyglądem, ale kuszą również swoją funkcjonalnością. Szafki nocne wyposażone są w kółka, dzięki temu łatwo będzie je przemieścić. Dzięki kółkom, pod szafkami również z łatwością posprzątasz. Praktyczny jest również wieszak Butler. Oprócz uchwytów jest wyposażony w dwie otwarte półki, które wykorzystasz na położenie różnych przedmiotów. 

  pixel