Wysokiej jakości meble Ferro

( ilość produktów: 1 )

Ferro to jedna z prestiżowych kolekcji marki My Modern Home ciesząca się ogromnym uznaniem i niesłabnącą popularnością. Charakterystyczne dla tej serii są ażurowe panele dekoracyjne oraz czerwona linia, która stanowi dekorację każdego mebla Ferro. Ten delikatny, a jednak widoczny dla oka czerwony element, jest utożsamiany ze światem luksusu i ponadczasowej elegancji. 

  Najwyższa jakość

  Ferro to meble ekskluzywne będące kwintesencją nowoczesności i funkcjonalności. Zostały wytworzone z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu przetrwają długie lata. 

  Piękno każdej bryły Ferro tkwi w prostocie formy oraz odpowiednim dobrze materiałów. Solidne drewniane panele doskonale komponują się z metalowymi elementami wykonanymi ze stali malowanej proszkowo. To meble designerskie i stylowe, które zmienią Twój dom nie do poznania. 

  Meble nieskładane 

  Niewątpliwym atutem mebli Ferro jest jakość oraz estetyka wykończenia. Wszelkie spawy powstałe w wyniku produkcji mebli od producenta My Modern Home są niewidoczne. Co ważne, meble Ferro nie są składane. Oznacza to, że są stabilne i solidne. Meble od My Modern Home zostały wykonane z grubościennych rurek, co sprawia, że są cięższe, ale za to bardziej trwałe i mocne. 

  pixel