Wysokiej jakości meble stalowe z drewnem Modulo

( ilość produktów: 3 )

Modulo to jedna z designerskich kolekcji stworzonych przez My Modern Home. To meble dla aktywnych, wygodnych i naturalnych. Powstały z połączenia wysokiej jakości drewna litego oraz stali malowanej proszkowo. 

Wygodne siedziska

Modulo to przede wszystkim meble do codziennego użytku. Producent dedykował je głównie przedpokojom. Na kolekcję Modulo składają się przede wszystkim funkcjonalne ławki z wygodnymi siedziskami i półkami na buty oraz pufy z wygodnymi siedziskami i stalowymi nogami

    Twój indywidualny pomysł 

    Meble Modulo to bryły personalizowane. Oznacza to, że każdy kto zdecyduje się na zakup konkretnego mebla z tej kolekcji, może sam wybrać kolor stali, gatunek drewna oraz rodzaj i kolor tapicerki, z których zostanie wykonany mebel. O ostatecznym wyglądzie Twojego mebla Modulo, zdecydujesz więc sam. Mebel będzie więc unikatowy i niepowtarzalny. 

    Łatwość sprzątania 

    Kolekcja Modulo jest kompatybilna z większością robotów sprzątających. Dzięki temu sprzątanie będzie łatwe i przyjemne. Bryły z kolekcji Modulo w łatwy sposób można przestawiać. Mają też zwykle wysokie nóżki, dzięki którym Twój odkurzacz czy mop poradzi sobie ze sprzątaniem bez żadnych problemów. 

    pixel