Włoska kolekcja Dama (Mc Akcent)

( ilość produktów: 41 )

Meble do nowoczesnego wnętrza Dama 

Meble Dama do nowoczesnych wnętrz

Włoska kolekcja mebli do salonu Dama to połączenie elegancji z nowoczesnością. Unikalny design zachwyca oryginalną formą konstrukcji oraz modną kolorystyką, nawiązującą do surowych aranżacji w stylu industrialnym oraz modernistycznym. Nowoczesne meble Dama przykuwają uwagę oryginalnymi frontami, które pozbawione są klasycznych uchwytów. Zamiast tego zastosowane kafelki w kształcie wklęsłych i wypukłych prostokątów, dzięki metodzie światło-cienia nadają konstrukcji niebanalny charakter. 

Intrygujący wygląd i funkcjonalne wnętrze

Pojemne i funkcjonalne - to dwa słowa, którymi można opisać wnętrze mebli do nowoczesnej jadalni i salonu z kolekcji Dama. Meble powinny być ozdobą domu i robić dobre pierwsze wrażenie, jednak atuty wizualne to nie wszystko. Włoska kolekcja Dama zachwyci Cię nie tylko wyglądem każdej bryły, ale także jej funkcjonalnością. Nowoczesne komody z zamykanymi wnękami wyposażonymi w półki i szuflady pozwolą Ci schować ozdobną zastawę stołową, obrusy i pudełka z różnościami. Kolekcja Dama pomoże Ci utrzymać porządek w pokoju gościnnym. Wyeksponuj swoje ulubione ozdoby i kolekcje, dzięki stylowym szafkom z otwartymi półkami. 

    pojemna komoda Dama trzydrzwiowa

    Uniwersalna kolorystyka do każdego pomieszczenia

    W naszej ofercie znajdziesz meble do małego i dużego salonu w nowoczesnym stylu. Meble z kolekcji Dama wykończone są w modnej kolorystyce odcieni szarości, grafitu, bieli i czerni. Pojemna komoda w kolorze betonu świetnie odnajdzie się w industrialnym wnętrzu. Czarny kredens z zamykanymi półkami to doskonała propozycja do nowoczesnego wnętrza zarówno w jasnej, jak również ciemnej kolorystyce. Nowoczesna biała komoda z otwartą półką i zamykanymi frontami rozjaśni optycznie wnętrze Twojego salonu.   

    pixel