Meble tapicerowane Cuba

( ilość produktów: 11 )

  Meble tapicerowane Cuba to ekskluzywne sofy i fotele w stylu chesterfield wykonane ze skóry naturalnej, ekoskóry lub tkaniny. Serię mebli Cuba tworzą stylowe wypoczynki, będące kwintesencją luksusu. Wypoczynki Cuba doskonale sprawdzą się w gabinetach zarówno domowych jak i służbowych, w których spotykasz się z klientami. Będą również wspaniałą ozdobą salonów. 

  Sofy i fotele w stylu chesterfield

  Cuba to meble w stylu chesterfield, który jest klasycznym stylem angielskim. Styl ten kojarzony jest m.in. z pikowanymi skórzanymi meblami, czy obszernymi bibliotekami w domach bogaczy. Zmieniająca się moda oraz większa dostępność różnorodnych materiałów spowodowały, że obecnie styl chesterfield możemy z powodzeniem wykorzystać w naszych salonach. Sofa lub fotel z pięknym pikowaniem w kształcie diamentu obite miękkim pluszem, to ciekawe połączenie klasyki rodem z filmów lat 50. z nowoczesnością. Dbałość o każdy detal sprawia, że jest to styl dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość i estetykę.

  Meble z tej serii posiadają ozdobne pikowania oraz niskie, wyprofilowane oparciaSofy i fotele Cuba będą wspaniałymi wypoczynkami w Twoim domu. Będą idealne dla osób, które cenią sobie klasę, wysoką jakość oraz funkcjonalność. 

  Siedziska ekskluzywnie wygodne

  Meble Cuba to meble prawdziwie wygodne. Zarówno siedziska sof jak i foteli, zostały wypełnione w standardzie sprężyną falistą, pianką wysokoelastyczną HR oraz sprężyną bonelową. Takie połączenie będzie stanowić prawdziwy komfort podczas użytkowania i zapewni błogi relaks. Siedziska w tej formie polecane są w szczególności klientom lubiącym wypoczynek o średniej twardości, gdzie ciało się delikatnie "zapada"Istnieje również odpłatna możliwość wykonania siedzisk na sprężynie falistej i piance wysokoelastycznej. Ta wersja polecana jest szczególnie alergikom. Model ten wyróżnia bardziej nieregularna, porowata struktura komórkowa zbudowana z milionów pęcherzyków, co zapewnia doskonałą wentylację. Takie rozwiązanie jest idealne dla alergików, ponieważ odpowiednia cyrkulacja powietrza w piance uniemożliwia rozwój różnego rodzaju grzybów czy też pleśni. Oparcia mebli Cuba są wypełnione natomiast pianką wysokoelastyczną HR. 

  Spanie w komplecie lub bez

  Dodatkowym atutem kolekcji mebli Cuba jest mozliwość wyposażenia sofy Cuba w funkcję spania. Mebel rozkłada się do tej funkcji za pomocą stelaża belgijskiego nazywanego również sedakiem.  System ten jest często porównywany do systemu łóżek polowych. Łóżko rozkłada się w dosyć prosty sposób. Należy wyciągnąć złożoną konstrukcję, ukrytą w schowku pod siedziskiem, a następnie rozłożyć całość opierając kolejne elementy stelaża na rozkładanych nogach. Powierzchnia spania wynosi w przypadku rozkładanej sofy Cuba 145x90 cm. 

  Włoska skóra naturalna i wysokiej jakości tkaniny 

  Wypoczynki z kolekcji Cuba możesz zamówić w tapicerce: ze skóry naturalnej, powstałej z połączenia ekoskóry i skóry naturalnej oraz wysokiej jakości tapicerce z pięciu różnych grup materiałowych. 

  Jeśli chodzi o skórę naturalną to jest to skóra wysokiej jakości sprowadzana z Włoch. Skóra ta wytwarzana jest w oparciu o najbardziej aktualne normy i technologie światowe, w tym te najbardziej sprzyjające ochronie środowiska. 

  W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl, wypoczynki Cuba możesz kupić w kilku rodzajach tkanin. Do wyboru masz bardzo przyjemną w dotyku tkaninę welurową w ponad 40 odcieniach oraz grupę ponad 30 tkanin w różnych wybarwieniach. Każda z dostępnych tkanin cechuje się wysoką jakością. 

  Cechą charakterystyczną tkaniny welurowej jest z pewnością okrywa włókienna, która w dotyku pozostaje bardzo miękka i puszysta. Materiał ten wyróżnia się dużą odpornością na ścieranie i rozrywanie. Wybierając tkaninę welurową jako tapicerkę wypoczynków Cuba, oprócz wyboru koloru, masz możliwość wybrać również rodzaj weluru: velvet matt lub monolith. Obydwa rodzaje weluru pokryte są specjalną warstwą ochronną, zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz. 

  Grupę ponad 30 tkanin w różnych kolorach tworzą natomiast tkaniny: Grande, Icon i Pegasus. Tkanina Grande posiada wykończenie oparte na nanocząsteczkach, których skład skutecznie blokuje wnikanie zabrudzeń. Pozwala to na usunięcie, nawet trudnych plam bez konieczności użycia środków czyszczących. Technologia Easy Clean pomaga usunąć plamy jedynie wodą lub wodą z mydłem. Dzięki temu bez trudu usuniemy plamy z ketchupu, kawy, z długopisu.

  Tkanina Icon i Pegasus, tak samo jak tkanina velvet matt i monolithpokryte są specjalną warstwą ochronną, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Oprócz pięknej tapicerki, narożniki Enzo posiadają również stylowe, eleganckie nogi, które są wspaniałym dopełnieniem. 

  pixel