Meble tapicerowane Neo

( ilość produktów: 5 )

  Kolekcja mebli tapicerowanych Neo jest jedną z serii marki Ideal Sofa. Składają się na nią narożniki z regulowanymi zagłówkami i podłokietnikami. Wypoczynki z serii Neo tapicerowane są skórą naturalną, połączeniem ekoskóry ze skórą naturalną oraz tapicerowane tkaniną. Narożnik Neo idealnie sprawdzi się w salonie. Będzie pasować również do pokoju młodzieżowego. 

  Narożniki Neo mają nowoczesny, a zarazem elegancki wygląd, a to za sprawą wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji tych mebli. 

  Wysoka jakość wykonania

  Wypełnienie siedziska narożnika stanowi połączenie sprężyny falistej, sprężyny bonnelowej oraz pianki wysokoelastycznej HR o grubości 4 cm. Tak wykonane siedzisko polecane jest szczególnie osobom, które preferują wypoczynek o średniej twardości, gdzie ciało delikatnie się zapada.  Istnieje również odpłatna możliwość wykonania prezentowanego narożnika na sprężynach falistych i piance wysokoelastycznej HR (do 14 cm).

  W oparciach narożników Neo umieszczone są kulki silikonowe, które znacznie zwiększają komfort korzystania oraz relaksu dla pleców użytkowników. 

  Pojemnik na pościel i funkcja spania

  Każdy z narożników Neo jest wyposażony w funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Mebel rozkłada się do funkcji spania za pomocą wygodnego i prostego w obsłudze systemu delfin. Aby rozłożyć narożnik tego typu należy najpierw wysunąć znajdujący się pod siedziskiem wózek, a następnie pociągnąć znajdujący się materac do góry. Wyposażenie mebla w funkcję spania oraz system ułatwiający rozkładanie pozwala szybko zamienić mebel w wygodne łóżko.

  W standardzie, wysuwany wózek do spania, jest wyposażony w piankę tapicerską oraz płytę. Istnieje również odpłatna możliwość zakupu do niego dodatkowo sprężyn bonnelowych. Wówczas funkcję spania tworzy kaseton sprężyny bonnelowej o grubości 10 cm oraz listwa sklejkowa sprężynująca. 

  Pojemnik znajdujący się w szezlongu narożnika pozwoli na przechowanie pościeli i innych drobiazgów. Bogaty wybór tkanin z kolekcji Ideal Sofa pozwoli natomiast na dostosowanie narożnika do aranżacji salonów i pokoi dziennych. Co ważne, narożnik Neo możesz kupić zarówno w wersji prawostronnej, jak i lewostronnej. 

   Wymiary narożników Neo: 

  • wysokość: 90 cm
  • wysokość maksymalna: 108 cm
  • szerokość: 272 cm
  • głębokość: 185 cm. 

  Powierzchnia spania (po rozłożeniu): 210x130 cm. 

  pixel