Meble tapicerowane Palermo

( ilość produktów: 14 )

  Palermo to ekskluzywne, skórzane meble wypoczynkowe takie jak narożniki, sofy i fotele. Kolekcję tworzą również wypoczynki tapicerowane tkaniną lub w wersji tapicerowanej skórą naturalną i ekoskórą. Meble Palermo marki Ideal Sofa idealnie sprawdzą się w salonie lub pokoju dziennym. Będą również wspaniałym uzupełnieniem każdego gabinetu, zarówno tego w domowym zaciszu, jak również gabinetu firmowego, w którym spotykasz się ze swoimi klientami lub kontrahentami. Skórzane meble dodadzą tego typu pomieszczeniom profesjonalnego charakteru. Umieszczając skórzany wypoczynek w służbowym pomieszczeniu lub poczekalni, podkreślisz renomę swojej firmy. Co ważne, narożniki i sofy Palermo są wyposażone w funkcję spania oraz pojemnik na pościel

  Palermo to przede wszystkim ekskluzywne meble skórzane, wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej, sprowadzanej z Włoch. W naszym internetowym sklepie meblowym Resmar.pl skórzane meble Palermo kupisz w najmodniejszych kolorach skóry naturalnej. 

  Wygodne meble skórzane

  Meble Palermo są niezwykle wygodne. Siedziska narożników i foteli Palermo zostały w standardzie wypełnione sprężyną falistą, pianką wysokoelastyczną HR oraz sprężyną bonelową. Takie połączenie będzie stanowić prawdziwy komfort podczas użytkowania i zapewni błogi relaks. Stabilność konstrukcji gwarantują wytrzymałe sprężyny faliste, które stanowią podstawę dla sprężyn bonelowych. Sprężyny bonelowe połączone są ze sobą drucikiem, przez co elastyczność jest powierzchniowa. Oznacza to, że podczas nacisku na jedną sprężynę reagują również pozostałe. Dodatkowo pianka wysokoelastyczna wyróżnia się na tle innych propozycji zwiększoną sprężystością. Polecana jest klientom lubiącym wypoczynek o średniej twardości, gdzie ciało delikatnie się "zapada".

  Polecane alergikom

  Producent mebli Palermo daje klientom możliwość zmiany wypełnienia siedzisk mebli. W praktyce oznacza to wykonanie siedziska narożnika, sofy lub fotela Palermo w wersji bardziej ekskluzywnej, a więc na sprężynach falistych i piance wysokoelastycznej HR (do 14 cm). Wersja ta zapewnia doskonałą wentylację i jest szczególnie dedykowana alergikom z uwagi na to, że odpowiednia cyrkulacja powietrza w piance uniemożliwia rozwój różnego rodzaju grzybów czy też pleśni.

  Oparcie na wysokim poziomie 

  Oparcie mebli Palermo, zarówno narożników, sof jak i foteli z tej serii, zostało wypełnione pianką wysokoelastyczną HR, co podczas siedzenia, będzie stanowić bardzo wygodną podstawę dla pleców i kręgosłupa. 

  Wygodna funkcja spania

  Narożniki i sofy z kolekcji Palermo są wyposażone w funkcję spania. Meble te rozkładają się za pomocą wygodnego systemu delfin. Aby je rozłożyć, należy  spod siedziska wysunąć wózek, a następnie podciągnąć leżący na nim materac do góry. Powierzchnia spania wynosi 200x140 cm. 

  W standardzie, wysuwany wózek do spania, jest wyposażony w piankę tapicerską o grubości 6 cm oraz płytę. Istnieje jednak odpłatna możliwość zakupu do niego dodatkowo sprężyn bonnelowych. Wówczas funkcję spania tworzy kaseton sprężyny bonnelowej o grubości 10 cm oraz listwa sklejkowa sprężynująca. 

  Ekoskóra i tkanina 

  Narożniki, sofy i fotele Palermo dostępne są również w wysokogatunkowej tkaninie dostępnej w kilkudziesięciu kolorach do wyboru oraz w wersji ekoskóra+skóra naturalna. 

  pixel