Cherpol - stoły z blatem z okleiną naturalną

( ilość produktów: 20 )

  Wysokiej jakości stoły i ławy z blatem z okleiną naturalną to jedna z kolekcji marki Cherpol. Meble tej marki wyróżniają się nie tylko modnym i eleganckim wyglądem, ale również dużą funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Z uwagi na duży wybór kolorów blatów i nóg oraz modeli i kształtów, możesz urządzić pomieszczenie w każdym stylu wnętrzarskim. Stoły od Cherpolu pozwolą nie tylko na wygodne i komfortowe zjedzenie posiłku, ale będą również prawdziwą ozdobą wnętrz. Sprawdzą się zarówno w salonie, jak i jadalni. 

  Wysoka jakość wykonania

  Kolekcja stołów z okleiną naturalną od Cherpolu obejmuje prawie 20 modeli ław i stołów. Do produkcji stołów marki Cherpol użyte zostały materiały najwyższej jakości. Nogi stołów marki Cherpol są wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, naturalnego drewna. Nanoszenie koloru na nogi mebla odbywa się ręcznie, nie więc procesem maszynowym. Blaty stołów zostały wykończone natomiast wysokogatunkową okleiną naturalną. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać o tym, że używanie do produkcji wysokiej jakości materiałów, wpływa na wytrzymałość mebli, a tym samym możliwość ich użytkowania przez bardzo długi czas. Stoły Cherpolu, nawet po wielu latach użytkowania, będą więc nadal zachwycać swoim nienagannym wyglądem.

  Kilka zalet okleiny 

  Seria stołów z blatami z okleiną naturalną to jedna z kolekcji marki Cherpol. Czym wyróżnia się od pozostałych serii? Tym, że blaty stołów są pokryte okleiną naturalną. Okleina naturalna to cienkie płaty drewna, powstające z pnia drewna. Największą zaletą okleiny naturalnej jest wygląd naturalnego drewna. Ponadto okleina naturalna oznacza bardzo duży wybór kolorów i gatunków drewna. Dzięki temu możemy kupić mebel nawet z najrzadszego gatunku drewna, który nada naszemu wnętrzu indywidualny charakter. Poza tym, meble w okleinie naturalnej są tańsze od mebli drewnianych. Dlatego też są doskonałą alternatywą dla osób poszukujących naturalnych materiałów we wnętrzu. 

  Dbałość o każdy detal

  Cherpol jest niewielką rodzinną firmą, która specjalizuje się w produkcji stołów i krzeseł. Firma zajmuje się produkcją mebli w oparciu o doświadczenie oraz z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzarskich. Meble tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Marka doskonale udowadnia, że możliwe jest połączenie wysokiej funkcjonalności mebla z jego pięknym, efektownym wyglądem.

  Unikatowe modele

  Kolekcja mebli Cherpol - stoły i ławy z blatem z okleiną naturalną obejmuje blisko 20 różnych modeli stołów. Każdy z tych stołów jest wyjątkowy i unikatowy. Decydując się bowiem na zakup stołu marki Cherpol, masz możliwość wyboru koloru nóg oraz koloru blatu. Twój stół może mieć wszystkie elementy w takim samym kolorze lub w dwóch różnych odcieniach. O ostatecznym wyglądzie stołu możesz zdecydować więc sam. Do wyboru masz aż 45 kolorów blatu (z okleiną naturalną). Kolor nóg może być natomiast dobrany do koloru blatu bądź wykonany w kolorze czarnym lub białym matowym.

  Stoły dla każdego

  Wśród prezentowanych stołów tej marki, znajdą coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznych aranżacji, jak i miłośnicy nowoczesnych form. Zdecydowana większość stołów marki Cherpol ma blaty o opływowych kształtach, a więc z zaokrąglonymi rogami. Stoły te nie posiadają zaostrzonych krawędzi. Jest to dużym uproszczeniem szczególnie dla rodziców małych dzieci, które mogą uderzyć się o kant stołu. Wśród kolekcji stołów z blatem z okleiną naturalną znajdziesz również modele o typowo prostokątnym kształcie i niezaoblonych krawędziach. 

  Stoły rozkładane 

  Nie sposób nie wspomnieć o tym, że prawie każdy z prezentowanych modeli stołów marki Cherpol, posiada funkcję rozkładania. Oznacza to, że stół możesz w każdej chwili rozłożyć. Co ważne, sam decydujesz, ile będzie wynosić maksymalna długość stołu. Do wyboru masz siedem wartości. Twój stół może mieć maksymalną długość: 180, 200, 220, 240, 250 lub 300 cm. 

  pixel