Meble kuchenne Zoya z frezowanymi uchwytami

( ilość produktów: 86 )

dwukolorowe meble kuchenneMeble kuchenne z frezowanymi uchwytami Ken Balduro to nowoczesne, a zarazem klasyczne meble kuchenne. Prezentowane meble kuchenne Ken Balduro posiadają matowe fronty dostępne w trzech opcjach kolorystycznych: białej, jasnoszarej oraz w naturalnym kolorze dębu halifax. Ken Balduro to meble, które doskonale sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich, nowoczesnych, a nawet klasycznych. 

białe meble kuchenne

Nowoczesne meble kuchenne 

Kuchnia Ken Balduro jest bardzo udanym połączeniem elementów nowoczesnych oraz detali, które zostały zaczerpnięte z modnego stylu retro. Efektem są meble bardzo gustowne, ale z wyraźnie zaznaczonym charakterem. Nie posiadają one tradycyjnych uchwytów. Są natomiast wyposażone w uchwyty frezowane

Meble w trzech kolorach do wyboru

Kolekcja mebli kuchennych o matowym wykończeniu Ken Balduro to proste, gładkie bryły, pozbawione tradycyjnych uchwytów. Bryły te cechują się spokojną kolorystyką. 

Meble do kuchni Ken Balduro  dostępne są w 3 kolorach do wyboru: biały groszek mat, jasny szary mat i dąb halifax naturalny. Oznacza to, że możesz zdecydować się na meble w jednym kolorze lub skomponować swój zestaw z górnymi szafkami w jednym kolorze i dolnymi szafkami w innym kolorze. 

Różnorodność i duży wybór mebli systemowych

Kolekcja mebli kuchennych Ken Balduro obejmuje kilkadziesiąt różnych brył, pozwalających stworzyć najróżniejsze konfiguracje zabudowy – w tym te z kuchenną wyspą czy półwyspem. Oprócz najbardziej standardowych szafek, olbrzymią popularnością cieszą się również słupki – czyli wysokie szafy, w których zorganizować możecie poręczną i bardzo pakowną spiżarkę. Na serie systemowych mebli kuchennych składają się szafki dolne (stojące) oraz szafki górne (wiszące). Wśród mebli Ken Balduro znajdziesz również bryły dedykowane sprzętom AGD, takie jak np. szafki: okapowa, zlewowa, pod płytę ceramiczną, pod zabudowę lodówki, czy szafka z ociekarką.

jasnoszare meble do kuchni

Szafki z cichym domykiem

W szafkach kuchennych użyte zostały zawiasy z cichym domykaniem frontów. Z kolei w szafkach okapowych zastosowano podnośniki gazowe, które zapewniają swobodny dostęp do zawartości szafki.
Meble kuchenne Ken Balduro wyróżniają się perfekcyjnym wykonaniem, trwałością, wytrzymałością oraz połączeniem ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi trendami wzorniczymi. Dzięki temu masz możliwość użytkowania mebli kuchennych przez wiele lat.

Wykonanie: 

 • korpusy szafek w kolorze białym: płyta laminowana o grubości 16 mm
 • fronty szafek w 3 kolorach do wyboru: płyta MDF pokryta folią PVC o matowym wykończeniu o grubości 19 mm 
 • cokoły w kolorze białym: płyta laminowana o grubości 16 mm 
 • system cichego domykania frontów: gwarantuje delikatne zamykanie i otwieranie frontów i szuflad
 • zawiasy ze zintegrowanym hamulcem 
 • szuflady z hamulcem o podwyższonej nośności
 • szuflady o głębokości 450 mm z częściowym wysuwem
 • zawiasy typu klip wyposażone w system cichego domykania.

Szczegółowe wymiary:

 • Głębokość szafek górnych (bez frontów): 300 mm
 • Wysokość szafek górnych: 720 mm 
 • Wysokość szafek dolnych: 820 mm
 • Głębokość szafek dolnych (bez frontów): 524 mm. 
pixel