Proste meble do salonu Kate

( ilość produktów: 6 )

Kate to kolekcja mebli dedykowana salonom i pokojom dziennym. Meble z tej serii wyróżniają się prostą, wręcz minimalistyczną formą. W każdej bryle tkwi jednak stylowe piękno. Kolekcja Kate będzie idealnym wyborem dla osób poszukujących mebli, które nie będą przytłaczać wnętrza, a jednocześnie będą zachwycać stylem i klasą. 

   

  Klasyka i ponadczasowość

  Meble Kate zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Estetyka kolekcji jest nowoczesna, a zarazem odpowiednia dla rozwiązań klasycznych i ponadczasowych. Serię tworzą dwie komody z przeszkleniami i zamykanymi półkami oraz szafka RTV, otwarta półka z przegródkami i ława kawowa.

  Meble zostały wykonane z odpornej na uszkodzenia płyty laminowanej. Szuflady są wyposażone w system cichego domyku, który jest bardzo funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. 

  Meble Kate możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc pokaźne meblościanki, albo też ustawiać bryły naprzeciwko siebie, projektując bardziej przestronną przestrzeń.

  Lekkość i przestronność

  Kolekcja Kate ma lekką, delikatną i geometryczną formę. Bryły Kate nie posiadają tradycyjnych uchwytów. Zastąpiono je frezowaniem. Kolekcja Kate to przykład serii o klasycznych kolorach.  Dzięki bryłom Kate Twoja przestrzeń zyska na lekkości, a wnętrze stanie się bardziej przestronne. Kolekcja Kate dostępna jest w kolorystyce dekorów podstawowych. Istnieje jednak możliwość łączenia dekorów. 

  Meble z kolekcji Kate dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można je dopasować do własnych preferencji. 

  Wykonanie:

  • korpusy i fronty: płyta meblowa laminowana 18 mm 
  • krawędzie: wykończone trwałym obrzeżem ABS
  • uchwyty: frezowane
  • drzwi i szuflady: cichy domyk
  • nóżki: tworzywo sztuczne. 
   
   

   

   

   

   

   

  pixel