Meble kuchenne Natalia w stylu angielskim

( ilość produktów: 38 )

Meble kuchenne Susan w stylu angielskim zaskoczą Cię nie tylko ładnym wyglądem. Pokochasz je za wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność. Za pomocą tanich zestawów stworzysz aranżację, o jakiej zawsze marzyłeś. Dzięki możliwości zestawienia pojedynczych brył z gotowymi układami, wykreujesz upragnione serce domu na swoich zasadach. Meble Susan to synonim estetyki i domowego ciepła.

  Fronty pełne sprzeczności i ponadczasowa kolorystyka

  Uniwersalna estetyka w postaci frezowanego frontu okraszona została białym połyskiem, który jest wariacją na temat połączenia klasyki z nowoczesnym akcentem. Kolor ten nie tylko optycznie powiększy przestrzeń, ale sprawi, że Twoja kuchnia nabierze świeżości i wizualnego ładu. Świetnie też prezentować się będzie na tle czarnej lub kolorowej ściany. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą wybrać kuchnię Susan w stylu angielskim w jasnym szarym macie. Dopełnieniem całości są korpusy w kolorze popiel oraz metalowe, proste uchwyty. Prostota z klasyką zawsze prezentuje się dobrze.

  Gwarancja długoletniego użytkowania

  Precyzyjne wykonanie, trwałość i niezawodność. Tak w skrócie można opisać meble Susan w stylu angielskim. Do produkcji korpusów oraz cokołów użyto płyty laminowanej o gr. 16 mm. Fronty wykonano z foliowanej płyty MDF o takiej samej grubości jak wyżej wspomniane elementy. Dzięki zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości, możesz mieć pewność, że meble posłużą Ci przez wiele lat.

  Funkcjonalne i estetyczne rozwiązania

  Nie może zabraknąć ich w żadnej kuchni. Gotowe zestawy mebli Susan w stylu angielskim możesz urozmaicić dodatkowymi szafkami. Zastosowanie systemu metalbox podwyższa wytrzymałość szuflad o głębokości 40 cm. Meble prezentują się ładnie, dzięki cokołom w kolorze popiel, które zakrywają regulowane nóżki. Zagospodarowanie przestrzeni ułatwiają górne szafki o wysokości 72 cm. W każdej z nich znajdują się po dwie półki. Otwieranie witryny górnej i szafki okapowej jest dużo łatwiejsze za sprawą użytych siłowników gazowych. W szafce cargo postawisz pojemniki z kaszami, butelki z olejem lub przyprawy. Tego typu rozwiązanie zapewni łatwy do nich dostęp. Kuchnia Susan w stylu angielskim prezentować się będzie estetycznie. Wśród mebli znajdziesz zabudowę zmywarki i kuchenki.

   

  pixel