Materace do łóżek Dolmar

( ilość produktów: 22 )

By Twoje dziecko mogło spełniać marzenia, potrzebuje dużo energii, którą zapewni efektywny sen. Odpowiedni odpoczynek w nocy wpływa na koncentrację i zdrowie Twojego dziecka. Aby taki mógł być, należy wybrać odpowiedni materac do łóżka.

Materace do łóżek Dolmar

Wyżej wspomniany producent w swej ofercie ma wiele kolekcji mebli dziecięcych i młodzieżowych. Nie mogło zabraknąć w nich łóżek o różnych powierzchniach spania, które są nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. By spełniły swoją najważniejszą funkcję, muszą być wyposażone w odpowiedni materac. Te przedstawione poniżej charakteryzują się wysoką jakością materiałów wykorzystanych do ich produkcji i doskonałą techniką wykonania. Dzięki temu, że materace nie są wliczone w cenę łóżka, Ty oraz nasza Konsultantka dobierzecie materac, który będzie odpowiadał potrzebom Twojego małego i tego większego dziecka.

    Materace do łóżek z wysuwanym spaniem

    Każdy z nas ceni sobie nie tylko ciekawy wygląd mebli, ale przede wszystkim ich praktyczność. Łóżka z podwójnym spaniem pozwalają na zaaranżowanie niewielkiego pokoju młodzieżowego i dziecięcego. Niezwykle istotną kwestią pozostaje decyzja o wyborze materaca. W przypadku podwójnych łóżek najpierw należy pochylić się nad wysokością wkładu. Górną część, w przypadku mebli stworzonych przez producenta Dolmar, możesz wypełnić materacem o wysokości 8 lub 12 cm. Aby z łatwością wysuwać dolny, materac jego wysokość musi wynosić 8 cm. Do łóżka górnego możesz wybrać materac, który wypełniono bonellem lub pianką. W ofercie znajdziesz również powyżej wymienione typy, do któych dodano warstwę kokosa.

    Materac dziecięcy i młodzieżowy dostosowany do indywidualnych potrzeb

    Z naszą pomocą z pewnością wybierzesz materac do łóżka Dolmar, który sprosta wymaganiom postawionym przez Twoje dziecko. Do produkcji materacy użyto najlepszych komponentów. I tak odpowiednie podparcie kręgosłupa, otulenie ciała i zapewnienie, że materac się nie odkształci daje pianka oraz lateks. Ten ostatni tak jak wypełnienie w postaci bonellu zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu ogranicza rozwój pleśni, roztoczy i grzybów. Materac z włóknem kokosowym jest trwały, odporny na wilgoć i odkształcenia. Szeroka oferta materacy do łóżek Dolmar na pewno ułatwi Ci wybór tego najlepszego.      

    pixel