Lofter

( ilość produktów: 14 )

Styl loftowy z wielkim przytupem wdarł się na salony i nie tylko. Meble industrialne dopełniają przestrzeń pokoi młodzieżowych, biur i sypialni. Mam dla Państwa zagadkę. Co powstanie z połączenia słów LOFT i LOVER? Oczywiście coś dla miłośników przemysłowych wnętrz czyli meble Lofter. Osoby ceniące te bardziej tradycyjne wnętrza, będą zaskoczone jak dobrze meble Lofter, prezentują się na tle klasycznego koloru ścian. Połączenie ciepłego dębu wotan z surowym odcieniem betonu nie może zostać niezauważone.

   

  Zaskakujące detale mebli Lofter

  Industrialnego charakteru meblom Lofter nadają wysokie, czarne nóżki. Materiał z jakiego zostały wykonane czyli metal dodatkowo potęguje nowoczesny, przemysłowy efekt. Odpowiednią stabilizację meblom daje ich trójdzielna budowa, która znacząco wpływa również na wygląd brył. Dodatek w postaci listw nakładanych na fronty, blaty i wieńce nadaje masywności i nietuzinkowego charakteru meblom loftowym. Czarne kątowniki nawiązują swą formą do prostych uchwytów i nóżek. Wyżej wspomniane detale świetnie łączą się z kolorem betonu. Jego surowość i czerń została złagodzona ciepłem dębu wotan. Właśnie dzięki tej gamie kolorystycznej i wyraźnemu rysunkowi drewna, meble industrialne świetnie wyglądać będą również na tle tradycyjnych jednokolorowych ścian i tapet.

  Lofter w pokoju młodzieżowym i biurze

  W kolekcji Lofter znajdziesz wiele funkcjonalnych brył. Przechowywanie dokumentów w biurze lub ubrań w pokoju młodzieżowym ułatwią: dwudrzwiowa i jednodrzwiowa szafa. Szafka RTV może pełnić oczywistą rolę, ale może stać się meblem do eksponowania obrazów lub zdobytych medali. Szuflady i drzwiczki pozwolą na schowanie potrzebnych przedmiotów w meblu. Możliwość aranżacji pokoju młodzieżowego lub biura masz dzięki biurku, które wchodzi w skład elementów mebli loftowych. Niesztampowy styl pozwoli na stworzenie praktycznej strefy do pracy i nauki.

  Salon ubrany w meble loftowe

  Przeszklone fronty użyte w dużej witrynie, nadają lekkości i ekskluzywnego wyglądu salonowi. Pogłębiają także przestrzeń. Szkło dobrze wygląda w towarzystwie industrialnych nóżek, uchwytów oraz kątowników łączących listwy. Przezroczysty front daje pole do eksponowania ciekawych dodatków. Pełne fronty pomogą w organizacji przestrzeni. W pokoju dziennym ciekawie prezentować się będzie wysoki i niski otwarty regał. Wnętrze salonu dopełni loftowy stolik, w którym surowe boki w szarości łączą się z ciepłym dębem wotan.

    

  pixel