Arca

( ilość produktów: 26 )

Z młodzieżowymi meblami z kolekcji Arca stworzysz przestrzeń, o jakiej zawsze marzyłeś. Porzuć myśli o pełnym przepychu wnętrzu i daj się ponieść fali minimalizmu. Z ponadczasową kolekcją Arca zaaranżujesz pokój dziecięcy, młodzieżowy, sypialnię, która nie podda się ulotnym trendom. 

Uniwersalizm mebli młodzieżowych z kolekcji Arca

Prosta forma geometryczna wzmocniona została przez zastosowanie systemu bezuchwytowego. Detal w postaci zaoblonych krawędzi blatu w komodzie czy biurku, łagodzi nowoczesny wygląd mebli. Biel arktyczna optycznie powiększa przestrzeń i wnosi do niej świeżość. To Twoje dziecko poprzez dobór dodatków zdecyduje ku jakim trendom wystroju wnętrz się pochyli. Każdy detal będzie się dobrze prezentował na tle uniwersalnego koloru. Z białymi meblami Arca w pokoju dziecka, nastolatka na pewno zagości spokój, harmonia. Jeśli zechcesz nadać pokojowi pociechy domowego, przytulnego klimatu nic straconego. Kolekcja młodzieżowych mebli Arca dostępna jest w kolorystyce dąb wotan w połączeniu z bielą arktyczną. Imitacja drewna stanowi ciekawy kontrast dla bieli.  

  Ubierz pokój dziecka w meble Arca

  Aranżacja pokoju dziecka lub nastolatka nie należy do najłatwiejszych. Z ponadczasową kolekcją mebli młodzieżowych, dziecięcych Arca okaże się to bardzo prostym i przyjemnym zadaniem. Aranżując pokój pociechy powinieneś wziąć pod uwagę, że w jednym pomieszczeniu musi znaleźć się kilka stref. Należą do nich strefa: wypoczynku, nauki, przechowywania. Różnorodność dostępnych brył stwarza ogromne możliwości aranżacji pokoju dziecka lub nastolatka również pod tym względem. Prócz modułowości warto zwrócić uwagę na funkcjonalność kolekcji Arca. Pod łóżkiem znajduje się szuflada oraz dwie wnęki. Szuflada może pełnić rolę pojemnika na pościel lub schowka. Tym sposobem nawet mebel o oczywistym przeznaczeniu Twoje dziecko wykorzysta do uporządkowania przestrzeni. Mały mieszkaniec swój charakter pokaże eksponując osobiste pamiątki, zdjęcia rodzinne czy osiągnięcia. Za sprawą regałów, półek, blatu komody czy szafki nocnej dziecięco-młodzieżowej kolekcji Arca będzie to możliwe. 

   

  Jakość wykonania i nietuzinkowy wygląd

  Meble dziecięco-młodzieżowe z kolekcji Arca zostały wykonane w z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Obrzeża mebli wykończono trwałą olekiną PCV, co ma wpływ na codzienne użytkowanie. Szuflady są niezwykle praktycznym elementem wyposażenia mebli dziecięcych z kolekcji Arca. By ułatwić korzystanie z nich tradycyjne prowadnice zastąpiono łożyskowymi. Zapewni to płynne i harmonijne otwieranie szuflad. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że meble Arca do pokoju dziecięco-młodzieżowego zostały wykonane w Polsce. Nie musisz iść na kompromis. Powyższa kolekcja to nie tylko świetnie wykonane meble. Z bielą arktyczną, dębem wotan w połączeniu z bielą w prosty sposób stworzysz niepowtarzalne wnętrze. Brak uchwytów sprawia, że fronty wyglądają, jakby były osadzone w ramach.  

  Meble Arca nie tylko do pokoju dziecięco-młodzieżowego

  Z kolekcją Arca zaaranżujesz również sypialnię, biuro czy korytarz. W pojemnej szafie znajduje się drążek oraz dwie półki. Poprzez dobór dwóch szaf z dwoma frontami i dwóch szaf jednodrzwiowych stworzysz pokaźnych rozmiarów przestrzeń do przechowywania ubrań. Na blacie funkcjonalnej komody z kolekcji Arca postawisz telewizor, a na stoliku nocnym lampkę z drewnianym stelażem. Do urządzenia biura wybierz nietuzinkowy regał z niesymetrycznymi wnękami lub regał otwarty na dokumenty. Brak frontu to idealne rozwiązanie, kiedy musisz sięgać po dokumenty. Zestaw do korytarza? Z kolekcją Arca wszystko jest możliwe. W reprezentacyjnym miejscu postaw szafę i komodę. Dzięki szufladom pod ręką będziesz mieć torby na zakupy, czapki, rękawiczki. W szafie przechowasz odzież wierzchnią.  

  pixel