Meble dziecięce IQ

( ilość produktów: 14 )

Pokój dziecka musi odzwierciedlać jego osobowość. Kolorami przewodnimi kolekcji IQ są szara platyna oraz biel. Uniwersalna kolorystyka pozwoli stworzyć przytulną aranżację. Indywidualny charakter dziecka zostanie podkreślony przez wybór jednej z trzech kolorowych wstawek. Morski, pudrowy czy zielony o tym zdecyduje Twoja pociecha. Dla Ciebie istotne jest to, aby meble dla najmłodszych były funkcjonalne. O tym też pomyśleli projektanci dziecięcych mebli IQ. 

  Meble dostosowane do potrzeb dziecka

  W kolekcji IQ znajdziesz szereg brył za pomocą, których stworzysz idealny pokój. Należy pamiętać, że w azylu Twojej pociechy muszą znaleźć się strefa: wypoczynku, do nauki, przechowywania. Mebel o oczywistym przeznaczeniu, jak na przykład łóżko, wyposażony został w szufladę i dwie wnęki. Pod blatem biurka znajdziesz półkę na klawiaturę, a w praktycznej szafce umieszczono półkę. Przestrzeń uporządkujesz, przechowując ubrania, książki, gry planszowe czy gadżety sportowe w nietuzinkowych komodach, szafie narożnej lub dwudrzwiowej.

  Kolorowe wstawki

  Swą indywidualność dziecko podkreśli poprzez dobór kolorowej wstawki. Możliwość wyboru spośród trzech barwnych akcentów sprawia, że Twoja pociecha na pewno znajdzie coś dla siebie. Zarówno kolor pudrowy, morski jak i zielony będzie świetnie prezentować się w towarzystwie bieli i szarej platyny. Wniesie też dziecięcą radość i szaleństwo do pokoju małego człowieka.

  Ciekawe detale 

  Meble dziecięce IQ przykuwają wzrok przemyślanymi detalami. Na pierwszy plan wysuwają się uchwyty. Są duże, więc dziecku wygodnie będzie otwierać drzwiczki. Do frontów dopasowane zostały na zasadzie kontrastu. Kolorowy uchwyt, w zależności od wyboru wstawki, zamontowano na białych przodach mebli i odwrotnie. Uchwyty w meblach IQ porównać można do puzzli. Wyglądają jakby składały się z dwóch pasujących do siebie elementów. Zaoblone krawędzie we frontach komód, panelu ściennym półki łagodzą prostą formę mebla. Przednia krawędź korpusu w bieli ciekawie odcina się na tle barwnej wstawki.

    

  Dobre wykonanie

  Dobra jakość to dobre produkty, dlatego też meble dziecięce IQ wykonano z płyty laminowanej. Materiał ten cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i zadrapania. W pokoju dziecka jest to niezwykle istotne. Obrzeże zabezpieczono odpornym na uszkodzenia obrzeżem ABS. Pewność, że szuflady wytrzymają przechowywanie wielu drobiazgów, daje wzmocnienie dna. Efektem jest zwiększona ich ładowność. W szufladach zastosowano prowadnice rolkowe.

  pixel