Lionel - Bogfran

( ilość produktów: 26 )

Witryna, komoda i ława Lionel w białym połysku na tle fiotelowej ściany.

Kolekcja Lionel to grupa mebli idealnie nadająca się do wyposażenia sypialni, salonu lub pokoju dziennego. Jeśli marzysz o stworzeniu minimalistycznego wnętrza złagodzonego dodatkami w kolorze drewna, to zapoznaj się z bryłami wchodzącymi w skład serii białych mebli w połysku Lionel.

  Salon urządzony meblami Lionel. Na tle pomarańczowej ściany stoi witryna wysoka i niska, stolik RTVSeria Lionel, czyli meble w białym połysku z akcentem w kolorze drewna

  Kolekcja Lionel to połączenie białego, połyskującego koloru frontu i korpusu w ciemnym kolorze dębu truflowego. Kontrast kolorów sprawia, że meble są zarazem lekkie, ale także nadają wyrazu naszemu wnętrzu. Meble w białym połysku optycznie pogłębiają przestrzeń, dlatego też wydaje się być większa. Nowoczesny wygląd kolekcji Lionel łagodzi korpus i wstawka we froncie w kolorze drewna. Odcień dębu wpadającego w szarość wprowadza również do wnętrza przytulną, domową atmosferę.

  Minimalistyczny wygląd białych mebli w połysku do salonu i sypialni uzyskano, rezygnując z tradycyjnych uchwytów. Te zastąpiły frezowania. Nie ujmują funkcjonalności komodom, witrynom w bieli z dodatkiem w kolorze drewna. Dają za to nieskończoną możliwość tworzenia ciekawych aranżacji. Dzięki temu w każdym domu meble Lionel do salonu w białym połysku prezentują się inaczej.

  Łóżko dwuosobowe Lionel w białym połysku z wstawką w kolorze drewna. Na tle szarej ściany stoi szeroka szafa Lionel.

  Łóżko do sypialni w białym kolorze

  Tak jak wspominaliśmy, wśród brył wchodzących w skład kolekcji Lionel znajdziesz meble w białym połysku do sypialni. Aranżację wyżej wspomnianego pomieszczenia ułatwią łóżka z pojemnikami o różnych wymiarach. Dlatego też z łatwością urządzisz małą jaki i przestronną sypialnię. Łóżka w białym połysku z kolekcji Lionel są nie tylko ładne, ale i solidne. Wyposażono je bowiem w metalowe stelaże.

  Strefę do przechowywania wyznaczysz dzięki szafie: dwu-, trzy- lub czterodrzwiowej z lustrem. Wewnątrz umieszczono drążki i półki, co znacznie ułatwi organizację garderoby. Poza tym szafy w białym połysku prezentują się niesamowicie. Aranżację sypialni dopełnisz designerskimi wiszącymi lub stojącymi szafkami nocnymi w białym połysku z elementami w kolorze drewna.

  Białe meble z efektem połysku do salonu

  Zastawa wyeksponowana za przeszkonem frontem witryny Lionel w białym połysku.

  Witryny i komody w białym połysku stanowią idealne tło dla wielu aranżacji. Co ważne przeszklenia umożliwiają wyeksponowanie pięknych wazonów, karafek i zastawy. Salon lśni za sprawą frontów w optyce połyskującej bieli niskich witryn, komód oraz niepowtarzalnego ich wyposażenia. Ciekawą bryłą, wchodzącą w skład kolekcji Lionel z dodatkami w kolorze drewna, jest kredens. Mebel pełni funkcję użytkową, przechowasz w nim dokumenty, ale również pochwalisz się kryształowymi szklankami, umieszczając je za szkłem. Nowoczesna szafka RTV bez uchwytów wyznaczy przestrzeń błogiego lenistwa przed telewizorem.

  Cichy domyk drzwi i szuflad w cenie mebli z kolekcji Lionel

  Biała szafa i komoda Lionel z frontami w połysku w korytarzu.

  Możesz zapomnieć o trzaskaniu białymi frontami w połysku w meblach do salonu i sypialni. Wyposażono je w systemy cichego domu, co oznacza, że zamykają się płynnie i cicho. Zwiększa to komfort użytkowania. Zastosowanie rozwiązania tego typu wpływa również na długotrwałość mebli z akcentem w kolorze drewna z kolekcji Lionel.  

   

    

   

  pixel