Meble biurowe Office

( ilość produktów: 37 )

  Kolekcja mebli Office pozwoli w sposób funkcjonalny, a zarazem estetyczny urządzić duże biuro, niewielkie pomieszczenie biurowe lub domowy gabinet. Meble z tej serii możesz wykorzystać pojedynczo lub stworzyć z nich zestaw dopasowany do Twoich potrzeb oraz potrzeb Twoich pracowników. 

  Biurko dostosowane do potrzeb

  Kolekcję mebli Office tworzą ergonomiczne meble biurowe. Dzięki szerokiemu wyborowi brył z tego systemu można urządzić wnętrze niejednego miejsca pracy, niezależnie od jego kubatury.

  Decydując się na meble biurowe Office do wyboru masz kilka modeli biurek. Jeśli Twoim jedynym narzędziem pracy jest laptop, wybierz minimalistyczne biurko z samym blatem o lekkiej konstrukcji. Jeśli zaś musisz mieć przy sobie wiele dokumentów i akcesoriów biurowych, w Twojej pracowni sprawdzi się biurko z szufladami. Alternatywą dla takiego rozwiązania może być kontenerek, który postawisz obok biurka.

  Zestawy lub pojedyncze bryły

  Poszczególne meble do biura z kolekcji Office, stanowiące pojedyncze moduły, można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc w ten sposób na przykład wielostanowiskowe biuro. 

  W ofercie systemu Office znajdziesz również szafki, regały czy witryny, które będą doskonałym miejscem na przykład na firmowe nagrody. 

  Wśród licznych propozycji do biura nie mogło także zabraknąć pojemnej szafy, dostępnej również w wersji narożnej. Taki mebel pozwoli zagospodarować każdy kąt pomieszczenia.

  Duży wybór kolorów 

  Meble do biura, które wchodzą w skład systemu Office, charakteryzują się prostotą formy. Linearne uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego są bardzo minimalistyczne, a ich szara kolorystyka doskonale współgra z wybarwieniem np. dębu sonoma. Oprócz niego można wybrać inny kolor z palety podstawowej, gdzie znajdują się wybarwienia dębowe, olchowe, bukowe, a także orzechowe. 

  W systemie biurowym Office dopuszczalne obciążenie półek w regałach wynosi 8 kg. Jest to niekwestionowanym atutem tych mebli. 

  Meble z systemu Office można za dopłatą wyposażyć w opcje dodatkowe. Jedną z nich jest możliwość zamówienia zamka centralnego do drzwi i szuflad. Pozwoli to na zwiększenie bezpieczeństwa przechowywanych dokumentów. Druga- to możliwość zamówienia przepustu na kable, która zdecydowanie zwiększy komfort pracy. 

  Materiał wykonania: 
  • korpusy i fronty - płyta laminowana
  • wzmocnione obrzeża ABS
  • uchwyty i nóżki - tworzywo sztuczne. 
  pixel