Kolekcja mebli do salonu Diverse

( ilość produktów: 15 )

nowoczesne meble do salonu z zielonymi frontami

Nowoczesne meble do salonu

Diverse to nowoczesne meble do salonu. Posiadają ozdobne frezowane fronty w ośmiu kolorach do wyboru.

Kolekcja mebli Diverse to jedna z naszych ostatnich nowości. Zdążyła już jednak podbić nasze serca oraz serca naszych Klientów. Za co pokochaliśmy ją tak bardzo? 

   

  czarne meble do salonu z ozdobnymi frezowanymi frontami

  Stwórz mebel według własnych upodobań

  Meble z frezowanymi, ozdobnymi frontami Diverse to bryły w pewnym sensie personalizowane. O ich ostatecznym wyglądzie decydują bowiem nasi Klienci. Które z elementów tych mebli są do wyboru? 

  Do wyboru masz m.in. kolor korpusu mebli. Możesz zdecydować się  na korpus w eleganckiej bieli, stylowej czerni czy ciepłej barwie drewna. Fronty brył wykonane z płyty MDF mogą natomiast występować w wykończeniu matowym, jak również w połysku. 

  Jeśli chodzi o fronty w połysku Diverse to występują one w 2 opcjach kolorystycznych do wyboru: białej i czarnej. Fronty o wykończeniu matowym występują natomiast aż w 6 wersjach kolorystycznych do wyboru: białej, czarnej, zielonej, betonowej i w ciepłym odcieniu drewna dąb craft. 

  Różne wzory frontów 

  Dużą zaletą mebli Diverse są nowoczesne frezowania zastosowane na frontach tych mebli. Występują one w 5 różnych wzorach. To m.in. frezowania poziome, pionowe, czy w formie przerywanych linii. Oryginalne wzornictwo mebli Diverse i ich niebanalna kolorystyka sprawia, że meble te będą pasować w szczególności do wnętrz nowoczesnych.

  Drewniane nóżki, na których osadzone są meble sprawiają, że meble Diverse wspaniale odnajdą się także we wnętrzach skandynawskich. 

  Komody, szafki RTV, witryny i półki

  Na serię mebli Diverse składa się 5 elementów dedykowanych salonowi. To czterodrzwiowa komoda, wysoka witryna z przeszkleniem, szafka rtv z dwoma frontami oraz dwoma wnękami i otworem na kable, półka ścienna w kształcie kwadratu oraz  podłużna półka wisząca. Fronty mają grubość 18 mm, a korpusy 16 mm. 

  Wśród dostępnych u nas produktów znajdziecie również gotowe zestawy mebli do salonu Diverse. Możesz skorzystać z gotowych, przygotowanych przez nas rozwiązań lub utworzyć swój autorski zestaw.

  Cichy domyk i wysoka jakość wykonania

  Meble do pokoju dziennego Diverse wykonano z wysokiej jakości materiałów. Korpusy brył zostały wykonane z płyty meblowej laminowanej, a fronty z płyty MDF. Meble Diverse nie posiadają tradycyjnych frontów. Drzwiczki otwierają się za pomocą systemu push to open i są wyposażone w cichy domyk. 

  pixel